Jestem ciekaw czy da się stworzyć z każdego auta potwora

Jestem ciekaw czy da się stworzyć z każdego auta potwora

11 Sie 2018, 23:17

Chodzi mi o to czy można każdemu z aut zamontować zarówno 4 skrętne koła, zmianę napędu (chodzi o wybór jak w niektórych terenowkach), hydraulikę (jak w low rider'ach), zamontować skrzynię z wieloma biegami o małych "uskokach" (by obroty śilnika nie spadały). Za odpowiedzi dziękuję.
MamPytanko
Obserwowany

Re: Jestem ciekaw czy da się stworzyć z każdego auta potwora

17 Sie 2018, 12:42

Myślę, że tak i tu ogranicza nast w większości tylko kasa :) oczywiście są modele które można łatwiej modyfikować i jest do nich dostępnych więcej takich tuningowych części ale generalnie każdy model można przerobić.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    [D] C5 II 2,0 / Insignia 1,8 / Laguna III 2,0 / Avensis III 1,8 [D] C5 II 2,0 / Insignia 1,8 / Laguna III 2,0 / Avensis III 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C5 II 2,0 - 140KM - Opel Insignia ...

•