Jestem ciekaw czy da się stworzyć z każdego auta potwora

Jestem ciekaw czy da się stworzyć z każdego auta potwora

12 Sie 2018, 00:17

Chodzi mi o to czy można każdemu z aut zamontować zarówno 4 skrętne koła, zmianę napędu (chodzi o wybór jak w niektórych terenowkach), hydraulikę (jak w low rider'ach), zamontować skrzynię z wieloma biegami o małych "uskokach" (by obroty śilnika nie spadały). Za odpowiedzi dziękuję.
MamPytanko
Obserwowany

Re: Jestem ciekaw czy da się stworzyć z każdego auta potwora

17 Sie 2018, 13:42

Myślę, że tak i tu ogranicza nast w większości tylko kasa :) oczywiście są modele które można łatwiej modyfikować i jest do nich dostępnych więcej takich tuningowych części ale generalnie każdy model można przerobić.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Buty inspirowane Lexusem CT Buty inspirowane Lexusem CT
    Od prawie trzydziestu lat ludzie wybierają samochody Lexusa, by wygodnie podróżować na większych i mniejszych dystansach. Okazuje się, że od teraz w Lexusach można również… chodzić. A to za sprawą butów ...
    Rajd Dakar to nie tylko zawodnicy i kibice Rajd Dakar to nie tylko zawodnicy i kibice
    Największe imprezy motoryzacyjne przykuwają uwagę całego świata wielkimi emocjami i świetną organizacją. Niewielu kibiców zdaje sobie jednak sprawę, jak ogromnym wyzwaniem dla organizatorów jest dopięcie wszystkiego ...

•