Kiedy następna seria

30 Gru 2007, 18:01

Wie ktoś kiedy będzie nowa seria Top Gear w TVN Turbo ??
MZ 250 <3
frafel1
Początkujący

Miejscowość: Wołczyn

11 Kwi 2008, 15:00

Podobno TVN Turbo już w ogóle rezygnuje z TG... Cóż oglądać można jakoś w necie, a poza tym mamy jeszcze gazetkę Top Gear, która moim skromnym zdaniem "daje rade" :)))
szybki_lopez
Nowicjusz

11 Kwi 2008, 15:44

Nowych odcinków już niebędzie na TVN Turbo. BBC zrezygnowało ze sprzedawania nam praw do tego programu ponieważ założyli nowy program BBC Knowelage i tan emitują TG
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

12 Kwi 2008, 16:39

A ten nowy program BBC dostępny jest w naszych kablówkach???
szybki_lopez
Nowicjusz

12 Kwi 2008, 20:22

jak masz bogatą kablówkę to napewno będziesz miała ja na przykład nie mam ale można z torentów ściągać.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

12 Kwi 2008, 21:22

Jest na cyfrowym polsacie tylko, ze trzeba wykupić pakiet;] i oczywiście jest po angielsku;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Już 10 km/h mniej na liczniku może uratować życie
    Mniej zatłoczone ulice w czasie pandemii wielu kierowców traktuje jako zachętę do mocniejszego przyciśnięcia pedału gazu. Jednak szybsza jazda oznacza tragiczniejsze w skutkach wypadki drogowe. Nieznaczne przekroczenie ...
    Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI
    Do gamy silnikowej modelu OCTAVIA dołączyła nowoczesna jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM. Nowy silnik dzięki nowoczesnym rozwiązaniom daje kierowcom korzyść niższego zużycia paliwa i niższych kosztów eksploatacji. Cały ...

• 30 Maj 2008, 19:36

czekamy z niecierpliwościa :)
    automaniak100
    Początkujący

Miejscowość: Kościerzyna

21 Lut 2009, 16:10

Podobno jutro rusza jedenasta seria Top Gear. Oczywiście na BBC Knowledge. Widziałam serię 10 z tego programu i to w języku polskim. Dla mnie była to najlepsza seria, jaką do tej pory nakręcono.
    Szczególnie pamiętam odcinek nakręcony na Biegunie Północnym. Wyścig terenówki (chyba) z zaprzęgiem psów. Niesamowite!
    Szkoda tylko, że ten kanał u nas nie jest dość popularny. Szczęśliwi ci, którzy go mają.
    katarina87
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

27 Lut 2009, 16:05

Endrju kto ci takich głupot naopowiadał że BBC knowledge jest po angielsku, mam i jest w pełni po Polsku :wink:
    slawer
    Początkujący

Miejscowość: Ruda Śląska

11 Mar 2009, 17:12

Teraz leci w każdą niedziele na BBC knowledge o 22: 00 , 11 seria :wink:
    Ługi
    Nowicjusz

Miejscowość: Pomorze

26 Kwi 2009, 08:53

Dziwnie według mnie postąpiło BBC. Mogli emitować u siebie na Knowledge i sprzedaż prawa TVN Turbo np. na wyświetlanie o miesiąc później...
    Niemniej jednak 11 serię oglądam i przyznaję, że jest dobra.
    tomasz42
    Nowicjusz

Miejscowość: Gorzów

16 Paź 2011, 14:12

Już w poniedziałek o 23:05 tyko w BBC Knowledge startuje nowa, 17 seria największego na świecie show motoryzacyjnego Top Gear. Zapraszamy do oglądania nowych zuchwałych wyczynów Clarksona i spółki, naprawdę warto!
    TopGear
    Nowicjusz