Kolizja drogowa - zajechanie drogi, poślizg i kolizja

Kolizja drogowa - zajechanie drogi, poślizg i kolizja

08 Sty 2020, 11:07

Witam miałem takową sytuację, samochód z prawego pasa nagle zjechał na mój pas czyli środkowy bez kierunkowskazu, musiałem gwałtownie hamować z 80 km/h dosłownie parę metrów do samochodu. Absy się załączyły zrobiłem gwałtowny ruch kierownicą w lewo i dostałem lekki poślizg po którym znalazłem się lekko na lewym, pasie, i dostałem dzwona w lewą stronę samochodu. Czy wina częściowo leży po mojej stronie? Kierowca który zajechał mi drogę odjechał
NoOfficial
Obserwowany

Re: Kolizja drogowa - zajechanie drogi, poślizg i kolizja

08 Sty 2020, 11:49

NoOfficial napisał(a):Kierowca który zajechał mi drogę odjechał
Jak nie masz nagrania to nic nie zdziałasz i wina będzie tylko twoja w tym przypadku.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprzedaż opon w 2019 roku Sprzedaż opon w 2019 roku
    Według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, na podstawie danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy, w 2019 roku producenci i importerzy opon w Polsce odnotowali wzrost sprzedaży w segmencie ...
    BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny
    Zachęcona pozytywnymi wynikami osiągniętymi przez akumulator NaS firma BMW Technik GmbH otrzymała zamówienie na opracowanie pojazdu elektrycznego od zera, przy założeniu zbadania zalet i wad napędu elektrycznego w ...

•