Kolizja - wypelnienie druku

27 Wrz 2010, 09:10

Witam. Wczoraj o godzinie 14 mialem kolizje drogowa . Starszy Pan z Mogilna zajechal mi droge na rondzie. wezwalem policje. oczywiscie jego wina. bylem zglosic szkode do ubezpieczalni w bydgoszczy Pani przez telefon przyjela szkode chciala nr polisy sprawcy, imie i nazwisko, oraz nr rejestracyjny (to spisalem bo tak kazal policjant) dostalem dodatkowo druk do wypelnienia (link ponizej) i teraz tak. nie mam adresu sprawcy ani PESELU gdyz nie wiedzialem ze bedzie potrzebny a nie mam kontaktu z tym panem. czy musze wypisywac czy moze ubezpieczalnia z notatki policyjnej wyciagnie? Pozatym moglby ktos mi pomoc w wypelnieniu tego druku gdyz na jutro rano jestem umowiony z rzeczoznawca. Chetnie postawie piwo za pomoc.

Dodatko chcialbym wiedziec co zaznaczyc mam w pkt 24 zeby dostac pieniadze na konto i skad w pkt 13 mam wiedziec jaka jest szacowana wartosc szkody :|

Link

COMPENSA">Zgloszenie szkody w pojezdzie COMPENSA
ppukownik
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Bydgoszcz

27 Wrz 2010, 12:17

ubezpieczalnia uzyska adres i pesel.
jeśli chcesz gotówkę to zaznacz- WedΠug wyceny kosztów naprawy sporzàdzonej przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeƒ S.A. Vienna Insurance Group.
zapytaj rzeczoznawcę odnośnie wypełnienia wniosku.
w pkt 13 przybliżoną (na oko).
ryba1977
ryba1977
Aktywny
 
Posty: 320
Miejscowość: poznań