Komis samochodowy w okolicach Poznania

12 Paź 2022, 09:34

Cześć. Zna ktoś może dobrze funkcjonujący komis samochodowy w okolicach Poznania? Nie musi być koniecznie w mieście, może być w okolicznych miejscowościach. Nie mam jeszcze konkretnego pomysłu na samochód jaki chciałbym kupić. Ale docenię każdą radę
FranekSiwicki
Obserwowany
 
Posty: 1

12 Paź 2022, 10:11

Tam to chyba takie zagłębie komisów, nie wiem jak obecnie ale jakiś czas temu to okolice Poznania, Gniezna to był komis na komisie praktycznie.

Jak masz jakiś konkretny samochód to najpierw poszukaj go w swoich okolicach w necie w portalach ogłoszeniowych bo jak będzie w komisie to na pewno go znajdziesz :)

FranekSiwicki napisał(a):Nie mam jeszcze konkretnego pomysłu na samochód jaki chciałbym kupić.
To pojedź do pierwszego lepszego z większą ilością samochodów i sobie pooglądaj na żywo, usiądź za kierownicą i zobacz co Ci pasuje najlepiej. W takim przypadku nie ma sensu jeździć gdzieś dalej.

Napisz jak będzie taki samochód eksploatowany w jakich warunkach na jakich trasach, czy potrzebujesz dużo miejsca, ile będzie nim jeździło osób itd. wtedy można coś podpowiedzieć, a Ty będziesz wiedział w którym kierunku szukać :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9741
Zdjęcia: 34

18 Sty 2023, 06:14

Mieszkam ca życie w Poznaniu i teraz pod miastem. Wszędzie można się naciąć. Mam sprawdzonego gościa ale on nie działa na zasadzie komisu tylko sprzedaje auta . Wzięliśmy u niego kilkanaście aut (także na zamówienie) i nigdy nie było z nimi problemów. Co dziwnie zabrzmi...uczciwy człowiek. Mogę dać namiary przez priv.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna