Kosmetyki samochodowe do auto detailingu - na jakie postawić

Kosmetyki samochodowe do auto detailingu - na jakie postawić

22 Lip 2019, 15:48

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat auto detailingu i jakich kosmetyków używacie do swoich aut, bądź wykonując tego typu usługi?
EmilP90
Nowicjusz

Re: Kosmetyki samochodowe do auto detailingu - na jakie postawić

22 Lip 2019, 16:02

Ja dość często używam Soft99 są to japońskie kosmetyki i naprawdę fajnie się sprawdzają. Jeśli chcesz sobie sprawdzić większe ilości kosmetyków to odwiedź <regulamin> bo jest w czym wybierać.
Ostatnio edytowany przez Kao, 22 Lip 2019, 18:20, edytowano w sumie 1 raz
Powód: regulamin IV.4.e
MariuszStrzel
Nowicjusz

23 Lip 2019, 22:51

Bardzo dobre pytanie, bo marek i produktów pojawiło się naprawdę sporo i już ciężko być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami
RomekTos
Nowicjusz

26 Lip 2019, 00:27

Wydaje mi się, że jedną z lepszych propozycji takich miejsc jest właśnie blyszczacajazda.pl gdzie znajdziesz produkty od światowych producentów i do tego również w zakresie maszyn polerskich, odkurzaczy itd. porównaj sobie ceny i jak już na coś się zdecydujesz to koniecznie daj nam znać :)
Robik45
Nowicjusz

26 Lip 2019, 08:49

Robik45 napisał(a):jedną z lepszych propozycji takich miejsc jest właśnie
Każdy sklep jest dobry w którym znajdziesz polecane kosmetyki w dobrych cenach, adres sklepu nie ma znaczenia dzisiaj i tak większość kupujemy online więc najważniejsze są dla nas korzystne ceny :ok:
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam

26 Lip 2019, 10:01

Zgadzam się, jednak najlepiej jak większa ilość produktów będzie w konkurencyjnych cenach oraz od najlepszych producentów, bo wtedy dużo taniej wychodzi za przesyłkę niż zamawianie wszystkiego z jednego miejsca. Co nich można się zgodzić, ja teraz będę testował na felgi nowy środek ADBL Vampire Light i zobaczymy jak sobie poradzi.
RomekTos
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda w klapkach lub boso - to niebezpieczne! Jazda w klapkach lub boso - to niebezpieczne!
    Zwłaszcza latem zdarza się, że kierowcy prowadzą samochód w nieodpowiednim obuwiu, takim jak klapki czy sandały na koturnie, a czasem nawet próbują obsługiwać pedały gazu czy hamulca bosymi stopami. Grozi to ...
    Motor Show 2019 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu Motor Show 2019 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Największe Targi motoryzacyjne w Polsce "Motor Show" odbywają się w Poznaniu nieprzerwanie od kilkunastu lat i dzięki nim możemy śledzić nowości w świecie motoryzacji które w ciągu czterech dni targów są dla ...

•