Koszmar stał się rzeczywistością :(

Koszmar stał się rzeczywistością :(

16 Paź 2006, 10:35

nowy temat nowy problem

Panowie ! niestety nie udalo mi sie zrealizowac moich marzen nie kupilem porządnego autka z powodu problemów z $$$$$ teraz musze znalesc alternatywne rozwiazanie gdzy autko potrzebuje :) mozecie mi cos polecic ale cos z czym mieliscie kontakt (nie mowie ze ma byc to maluch bo to troche male autko na kogos kto ma prawie 2 m) jakies wozki ktorymi bujaliscie sie troche i jestescie w stanie je jakos ocenic chodzi mi o autko do 3000 moze to nie duzo ale sadze ze kazdy mial kiedys cos taniego :) albo cos drogiego co teraz jest tanie :) :oops: :twisted:
andre2f
Nowicjusz

Miejscowość: ostrow wlkp
0

Re: koszmar stał się rzeczywistością :(

16 Paź 2006, 20:07

VW Golf II - za takie pieniądze można go dostać w dobrym stanie :D Lub Golf III w stanie nienajgorszym :wink:
Pozdrawiam
de la Cruz
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: łódzkie
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI
    Prezentując funkcję automatycznej jazdy w korkach Audi AI, cztery pierścienie pokazały pierwszy na świecie system umożliwiający zautomatyzowaną jazdę na poziomie 3. Podczas jazdy w korku lub w powolnym ruchu na autostradzie, ...
    Lexus UX – porównanie wymiarów z NX i RX Lexus UX – porównanie wymiarów z NX i RX
    Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie zadebiutował Lexus UX. Pierwszy kompaktowy crossover Lexusa określany jest jako najmniejszy i najbardziej przyjazny do miasta. Jak wyglądają jego rozmiary na tle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Mirai, silnik, wodorowy
      Audi R8 GRAND-AM, 5,2-litra V10-FSI, Team WeatherTech, 2
      VW Scirocco, podczas wyścigu
      Tor Poznań Track Day - 25.03.2012