Koszmar stał się rzeczywistością :(

Koszmar stał się rzeczywistością :(

16 Paź 2006, 09:35

nowy temat nowy problem

Panowie ! niestety nie udalo mi sie zrealizowac moich marzen nie kupilem porządnego autka z powodu problemów z $$$$$ teraz musze znalesc alternatywne rozwiazanie gdzy autko potrzebuje :) mozecie mi cos polecic ale cos z czym mieliscie kontakt (nie mowie ze ma byc to maluch bo to troche male autko na kogos kto ma prawie 2 m) jakies wozki ktorymi bujaliscie sie troche i jestescie w stanie je jakos ocenic chodzi mi o autko do 3000 moze to nie duzo ale sadze ze kazdy mial kiedys cos taniego :) albo cos drogiego co teraz jest tanie :) :oops: :twisted:
andre2f
Nowicjusz

Miejscowość: ostrow wlkp
0

Re: koszmar stał się rzeczywistością :(

16 Paź 2006, 19:07

VW Golf II - za takie pieniądze można go dostać w dobrym stanie :D Lub Golf III w stanie nienajgorszym :wink:
Pozdrawiam
de la Cruz
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: łódzkie
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...
    Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light