Koszmar stał się rzeczywistością :(

Koszmar stał się rzeczywistością :(

16 Paź 2006, 09:35

nowy temat nowy problem

Panowie ! niestety nie udalo mi sie zrealizowac moich marzen nie kupilem porządnego autka z powodu problemów z $$$$$ teraz musze znalesc alternatywne rozwiazanie gdzy autko potrzebuje :) mozecie mi cos polecic ale cos z czym mieliscie kontakt (nie mowie ze ma byc to maluch bo to troche male autko na kogos kto ma prawie 2 m) jakies wozki ktorymi bujaliscie sie troche i jestescie w stanie je jakos ocenic chodzi mi o autko do 3000 moze to nie duzo ale sadze ze kazdy mial kiedys cos taniego :) albo cos drogiego co teraz jest tanie :) :oops: :twisted:
andre2f
Nowicjusz

Miejscowość: ostrow wlkp
0

Re: koszmar stał się rzeczywistością :(

16 Paź 2006, 19:07

VW Golf II - za takie pieniądze można go dostać w dobrym stanie :D Lub Golf III w stanie nienajgorszym :wink:
Pozdrawiam
de la Cruz
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: łódzkie
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - system ładowania o napięciu 800 volt Audi e-tron GT concept - system ładowania o napięciu 800 volt
    Akumulator Audi e-tron GT concept może być ładowany na dwa sposoby: z użyciem kabla, przez przykryte klapką gniazdo umieszczone po lewej stronie przodu pojazdu albo bezprzewodowo – indukcyjnie z wykorzystaniem układu ...
    Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...

•