Którą apteczkę kupić?

Którą apteczkę kupić?

07 Maj 2018, 02:01

Czołem
Postanowiłem zaktualizować apteczkę, bo poprzednia to chyba pamięta jeszcze jak WTC stało. Planuję kupić 2: jedną do bagażnika, całą torbę z tymi wszystkimi rzeczami i jedną małą do schowka na jakieś dziwności. Tutaj kilka opcji, coś jest z nimi nie tak?
1. [link wygasł]

2. [link wygasł]

3. [link wygasł]
dj135790
Nowicjusz

Zdjęcia: 3
Auto: Honda Civic VI

Re: Którą apteczkę kupić?

09 Maj 2018, 10:36

Jeżeli chodzi o samą apteczkę do schowka to zerknij na tą ma mniejsze wymiary niż normalna więc powinna się spokojnie zmieścić i nie zajmować zbyt dużo miejsca [link wygasł]

Co do zestawu gaśnica, trójkąt, kamizelka, apteczka, rękawiczki to myślę że optymalny jest ten który wskazałeś czyli [link wygasł] ma pokrowiec w którym wszystko się zmieści i można go przyczepić na rzepy co uniemożliwi jego samoczynne przesuwane w bagażniku.

Zerknij sobie też na forum na podstronę na której czasem też można znaleźć apteczkę w dobrej cenie http://okazje.forumsamochodowe.pl/produ ... eczka.html
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Którą apteczkę kupić?

25 Gru 2018, 10:33

Co do zestawu gaśnica, trójkąt, kamizelka, apteczka, rękawiczki to myślę że optymalny jest ten który wskazałeś czyli [link wygasł] ma pokrowiec w którym wszystko się zmieści i można go przyczepić na rzepy co uniemożliwi jego samoczynne przesuwane w bagażniku.
Czytaj więcej: ktora-apteczke-kupic-vt107937.htm
Wizard932
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-B] A2 1,6 / Fusion 1,6 / Musa 1,4 / Meriva A 1,6 / Modus 1,4 [VAN-B] A2 1,6 / Fusion 1,6 / Musa 1,4 / Meriva A 1,6 / Modus 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Van segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A2 1,6 FSI - 115KM - Ford Fusion ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

•