Które kombi pow. 2005 r. do max 30 tys?Prośba o ocenę

24 Mar 2010, 06:58

Witam serdecznie. W najbliższym czasie chciałabym kupić większy samochód - pow. 2005 r., najchętniej diesel z silnikiem min. 1.4, z przebiegiem do max 100 000 km. Taki, który nie spali mi oszałamiających ilości paliwa i będzie w miarę bezawaryjny. Mogę wydać na niego max 30 tys, ale nie ukrywam, że wolałabym ciut mniej;) Brałam pod uwagę Skode Fabię, Toyotę Corollę, Renault Megane, Opla Astrę i Forda Focusa. Ale nie mam specjalnego przymusu, żeby kupować którąś z tych marek. Będę wdzięczna za pomoc, bo na samochodach znam się marnie i nie chciałabym kupić czegoś bez sensu. Z góry dziękuję za pomoc:)

te się nadają do czegoś?
[link do Gratka wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ostatnio edytowany przez muufflon, 24 Mar 2010, 14:43, edytowano w sumie 1 raz
muufflon
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Wwa

24 Mar 2010, 08:29

sprawdz jeszcze 307 2.0 hdi po lifcie
illusion
Aktywny
 
Posty: 343
Miejscowość: Poznań

24 Mar 2010, 16:13

Z Twoich typów byłbym za Focusem, można kupić dobry rocznik w dobrej cenie, ewentualnie ta Astra. Nie twierdzę że dokładnie te ogłoszenia są warte swojej ceny bo nie oceniam samochodu po zdjęciu jak niektórzy na forum. Ale za tymi typami bym się właśnie rozglądał na Twoim miejscu.
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

24 Mar 2010, 16:56

Witaj.Jak opel to juz vectra lepsza.mazda 6-ale 2005 bedzie cięzko.Co tak zapore postawiłeś na 100przebiegu?.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska