Którego minivana wybrać

20 Lip 2007, 23:13

Wiecie co mi w Coroli Verso odpowiada, to wyciszenie wnetrza i zarąbiście wykonane fotele. Z samego ostrowa wlkp. do opola calą drogę przespałem i nie bolało mnie nic i z jaką łatwością zasnąłem (nie chodzi o to ze byłem mocno wypity). A w Turanie siedziałem i co? Kark po 2,5 godzinie jazdy mi prawie odpadł. Więc nie mów mi że Turan jest lepszy od Coroli Verso. BO NIE JEST!!!!
lasty
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: z laptopka :D

30 Lip 2007, 11:28

ale zależy jak komu wygodniej .. ;p ja bym dodal forda galaxy jeszcze albo windstara :twisted:
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

31 Lip 2007, 16:39

Death Angel napisał(a):/.../ albo windstara :twisted:


Oooo i to jest minivan!
Szkoda tylko, że trochę awaryjny.
Garet
Początkujący
 
Posty: 85
Miejscowość: Z prowincji ;)

31 Lip 2007, 18:59

zalezy co sie trafi.. jak jakeis padło po taxi to lepiej niee.. ale jak jest malo jezdzony i zadbany to naprawde warto
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

08 Sie 2007, 18:47

Jeżeli chodzi o materiały to może niemieckie auta są lepsze od japońskich ale jeżeli chodzi o bezawaryjność czy jakość wykończenia wnętrza [ nie jakość materiałów] i materiałów Niemcy są na bardzo wysokim poziomie ale do doskonałości Japończyków to im trochę brakuje
Zbyszek
Początkujący
 
Posty: 122
Miejscowość: Wałbrzych

12 Sie 2007, 01:13

lasty napisał(a):Wiecie co mi w Coroli Verso odpowiada, to wyciszenie wnetrza i zarąbiście wykonane fotele. Z samego ostrowa wlkp. do opola calą drogę przespałem i nie bolało mnie nic i z jaką łatwością zasnąłem (nie chodzi o to ze byłem mocno wypity). A w Turanie siedziałem i co? Kark po 2,5 godzinie jazdy mi prawie odpadł. Więc nie mów mi że Turan jest lepszy od Coroli Verso. BO NIE JEST!!!!


Touran jak już coś nie Turan
Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kupno nowych opon. Wybór sercem czy rozumem?
    Dobre ogumienie to takie, które dzięki swoim parametrom umożliwia właściwe prowadzenie pojazdu oraz zapewnia skróconą drogę hamowania. Jak poznać takie produkty planując jego zakup? Czego unikać? Na co zwrócić ...

13 Sie 2007, 14:45

Już nie wiesz co powiedzieć i czepiasz się wszytskiego.

A ile masz lat??
lasty
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: z laptopka :D

21 Sie 2007, 22:31

lasty napisał(a):Już nie wiesz co powiedzieć i czepiasz się wszytskiego.

A ile masz lat??


A czy to ważne ile ? Ma to jakieś znaczenie ? Mam prawo jazdy, jeździłem toyotą....moim zdaniem to porażka, a Touran moim zdaniem to częściowo udane auto, możesz nie zgadzać się z moim zdaniem, ale szanuj go...
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

23 Sie 2007, 19:00

Tu się zgodzę że cudze zdanie należy szanowac nawet jesli się z nim nie zgadzamy.
Piterze to , że dla Ciebie jazda Toyotą i ten model jest porażka nie oznacza ,że dla innych jazda nią bedzie nieprzyjemna małokomfortowa może byc przecież wręcz na odwrót
Zbyszek
Początkujący
 
Posty: 122
Miejscowość: Wałbrzych

26 Sie 2007, 15:28

Właściwie to Toyota Verso nia ma już wiele wspólnego z Japonią, bo jest... turecka. Ale pewne procedury się zachowały. Jednak zdecydowanie uważam, że na jakość wnętrza trochę pożałowano. W Touranie jest trochę lepiej, nawet ta cała masa plastiku mnie nie załamuje, nie za twardy i w optymalnej barwie. Jednak z minivanów postawiłbym na Zafirę... Produkcja w Polsce, jakość wnętrza bdb (miałem okazję siedzieć). Najsłabsze silniki dają trochę mało satysfakcji ale 1,8 lub 1,9cdti (120 konny) to dobre opcje. Auto i tak demonem nie będzie bo to minivan.
Opel Astra III sedan...^^Gliwice RLZ**
Schwabschreiber
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: ^^Ożarów Mazowiecki City^^ Passat 2,0FSi Vectra 1,9cdti Clio 1,2

16 Wrz 2007, 22:16

Zbyszek napisał(a):Tu się zgodzę że cudze zdanie należy szanowac nawet jesli się z nim nie zgadzamy.
Piterze to , że dla Ciebie jazda Toyotą i ten model jest porażka nie oznacza ,że dla innych jazda nią bedzie nieprzyjemna małokomfortowa może byc przecież wręcz na odwrót


Dzięki kolego :)
Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

18 Wrz 2007, 18:35

mi się wydaje lasty że masz około 14.. ;)
V6 rox
Death Angel
Początkujący
 
Posty: 178

18 Gru 2007, 22:41

ja bym wybrał vw taurana :) jednak niemieckie auta sa niezawodne a po zatym ładnie wygląda
mati222
Początkujący
 
Posty: 98

27 Gru 2007, 10:58

Volkswagen Touran 2,0 TDI

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] :D
PoZdRaWiAm
doradca
Nowicjusz
 
Posty: 26

28 Gru 2007, 18:16

Wiecie co??? Ale najlepsze to są vany prosto z USA, czyli Ford Freestar/Mercury Monterey, Nissan Quest, Honda Odyssey, Chrysler Town&country... To jest dopiero wsiąść za te auta z silnikami po 3 i pół litra
Opel Astra III sedan...^^Gliwice RLZ**
Schwabschreiber
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: ^^Ożarów Mazowiecki City^^ Passat 2,0FSi Vectra 1,9cdti Clio 1,2