Kupno auta sprowadzonego z Belgii

15 Gru 2010, 19:11

Ale skąd wiesz, że to scars skoro nic nie piszą, a nie inni oszuści? Bo się pewne fakty nie zgadzają, chociażby:
cyt. "44-letni mężczyzna posługujac się nie swoim dowodem osobistym zameldował się w mieszkaniu na Bydgoskim Przedmieściu. Było mu to potrzebne, by zarejestrować działalność gospodarczą."
Janusz Sateja zameldowany jest/był w celu założenia firmy (zarejestrowania działalności gospodarczej) w Toruniu na ul. Jana Matejki 25/5, a nie w Bydzi!!!
magdana83
magdana83
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Bydgoszcz

16 Gru 2010, 10:37

Informacja potwierdzona, sprawę prowadzi KMP w Toruniu i chodzi właśnie o firmę Scars. Przed chwilą rozmawiałam z miłym Panem z PG.
uli_13
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Poznań

16 Gru 2010, 13:36

magdana83 :) pisze człowiek dla ludzi ... a ty zawsze ... aaaa szkoda gadać ;)
az sie pisac odechciewa :)


Pozdrawiam
Kolor ??
Obojętnie jaki ... byle byl czarny
LukasTDI
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 50
Miejscowość: Moherowo

16 Gru 2010, 15:50

Dzięki za info uli_13 i życzę powodzenia w odzyskaniu kasy :!:
LukasTDI to nie pisz i problem z głowy :wink:
Pozdrawiam
magdana83
magdana83
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Bydgoszcz

12 Lip 2011, 21:47

No i mam w łapce prawomocny wyrok... dłuuuugi jest... zarzut ponad 50 punktów, zasądzono zapłaty na rzecz poszkodowanych łącznie na około 150 tys zł. Jedna rozprawa, dobrowolka i koniec.
uli_13
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Poznań

31 Paź 2011, 10:42

uli_13 widzę że musiałaś czekać 8 miesięcy na wyrok, ale ciekawi mnie czy fizycznie odzyskałaś całe wpłacone pieniądze?
blv
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Golf R Cabriolet
    Volkswagen zaprezentował najszybszego kabrioleta w historii marki. Golf Cabriolet w wersji R posiada silnik 2.0 TSI o mocy 195 kW/ 265 KM i rozpędza się od 0 do 100 km/h w 6,4 s. Wszystkie modele produkowane z oznaczeniem ...

01 Lis 2011, 11:06

W zeszłym tygodniu ponownie przesłano mi wyrok, dopiero teraz jest prawomocny w stosunku do obu panów. Wcześniej adwokat jednego z nich wnosił apelacje którą jego klient wycofał ale wszystko to wiązało się z przemieszczaniem akt między sądem rejonowym a okręgowym no i na wycofanie apelacji musiało się odbyć posiedzenie w okręgówce i czas leci. Posiedzenie było 12 października i w okręgówce powiedziano mi że apelacja została cofnięta i sprawa wraca do rejonowego i wyrok staje się prawomocny. Tak naprawdę teraz dopiero można zacząć myśleć o dochodzeniu swoich praw ponieważ właśnie u tego gościa od apelacji zabezpieczyli większą kasę i samochód. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciekawe czy jakiś komornik już dostał zlecenie... Może ktoś coś wie?
uli_13
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Poznań

13 Lis 2011, 17:36

Auto nie jest opłacone i facet proponuje że opłat dokona na moje nazwisko na podstawie oświadczenia zaznaczam że auto chce kupić na kredyt ale nie wiem co z tymi opłatami jak długo to trwa i czy nie lepiej żeby ich dokonał na wlasne nazwisko .........pomocy
asiagrz
Obserwowany
 
Posty: 1

19 Lut 2012, 20:31

Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że w ogłoszeniu podane jest brak dokumentów. Czy można uzyskać dokumenty do takiego i legalnie go zarejestrować? Chodzi oczywiście o pojazd w Belgii.
czarek098
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: mondeo MKIII

19 Lut 2012, 21:01

czarek098 napisał(a):Czy można uzyskać dokumenty do takiego i legalnie go zarejestrować? Chodzi oczywiście o pojazd w Belgii.

Jak nie masz problemow w zyciu to sobie wlasnie sprezentujesz kupując taki samochod... :D
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6171
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

19 Lut 2012, 21:08

problemy to moja specjalność- to jak można czy nie?
czarek098
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: mondeo MKIII