LPG 1 generacji sterownik

LPG 1 generacji sterownik

08 Maj 2012, 00:13

Witam

W aucie spalił mi się sterownik. Podłączyłem zwykły przełącznik dwu pozycyjny i nim załączam zawór od benzyny albo zawory od gazu. Plus podłączony po zapłonie. Jedyny minus według mnie tego rozwiązania to gdy auto jest przełączone na gaz i włączony zapłon to gaz się "ulatnia", ale jak jest taka potrzeba to można przecież na benzynę przełączyć. Nie zauważyłem aby zużycie gazu się zwiększyło. Czy taki patent wiąże się z jakimś niebezpieczeństwem o którym nie pomyślałem. Taki patent działa w dwóch golfach II 1,6 jeden automat drugi manualny. Z góry dzięki za sugestie i pozdrawiam.
madmans1
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 07 1999
Auto: VW Golf II 1,6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50