LPG a Rover 25

LPG a Rover 25

08 Gru 2008, 22:42

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i mam takie pytanie czy jest jakis problem z zalozeniem gazu do Rovera 25? Mam zamiar kupic taki samochod a mam takie pytanie poniewaz na allegro znalazlem tylko 3 takie z gazem i np na autocentrum gdzie jest raport spalania nie ma zadnej wzmianki na temat spalania gazu.
I jeszcze jedno pytanie czy duza jest roznica miedzy normalnym gazem a tak zwana sekwencja?

Pozdrawiam
luz4ever
Nowicjusz

Re: LPG a Rover 25

10 Gru 2008, 10:09

Kolego - TYLKO sekwencja. Z założeniem gazu nie ma większego problemu niż w innych autach, co najwyżej kwestia regulacji i doboru części. Spalanie przy silniku 1.6: 11l miasto, 9l trasa. Oczywiście zależy od stylu jazdy, ale nie jest zbyt łatwo spalać dużo więcej, bo ten silniczek lubi wyższe obroty.
morris
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: LPG a Rover 25

10 Gru 2008, 23:30

Dzieki Ci bardzo za odpowiedz:P pozdrawiam
luz4ever
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani
    Z okazji 70 lat modelu T w Wolfsburgu, w parku Allerpark, oddalonym niecałe półtora kilometra od samego Autostadt, w dniach od 3 do 6 sierpnia odbył się Bulli Summer Festival. Tereny parku przeistoczone zostały w ogromną ...
    XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja
    17 czerwca na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbyła się impreza XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012. Dla gości którzy jak co roku licznie odwiedzali tegoroczny Piknik przygotowano wiele atrakcji i konkursów można było ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      MINI Clubman Bond Street, tył