LPG do Matiza

06 Wrz 2009, 21:08

Witam wszystkich ;)
Mam takie pytanie...przerabiał ktoś taki temat jak gaz w Matizie??
Czy wogóle warto zakładać jak to wpływa na awaryjność ile kosztuje taka instalacja itp itd
czyli jednym słowem plusy i minusy takiego rozwiązania.

Za wszelkie opinie/odpowiedzi z góry dziękuje :razz:
..::MUSCLE CAR FAN::..
ToM3Q
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 1
Miejscowość: czeluść piekła

06 Wrz 2009, 21:47

Matizy jeżdzą na gazie. Instalacja to takiego samochodu to koszt od 1500-3500 w zależności od rodzaju i producenta instalacji. Czy się opłaca musisz sam policzyć, a na awaryjność dobrze zamontowana instalacja nie wpływa wcace.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

09 Paź 2018, 20:01

Jeśli temat nadal aktualny ? to powiem ze wasze opłaca się zainstalować instalację gazowa w aucie.Mam już drugie auto z gazem.Wiek tych aut to 15- -23 lata Ford Eskort i obecnie Lanos 1,5 18 lat ? I zawsze jest taniej..inna sprawa sprawności technicznej tych instalacji.to zawsze zależy od rzetelności montażu instalacji. Jeżeli w aucie jest dobra instalacja obsługująca zasilanie benzyną to z instalacją gazowa nie powinno być problemu..
JanMarten49
Nowicjusz
 
Posty: 34
Zdjęcia: 14

09 Paź 2018, 21:51

JanMarten49 napisał(a):Jeśli temat nadal aktualny ?
napewno aktualny przecież to minęło TYLKO 9 lat :x
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16148
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

10 Paź 2018, 09:51

Kolega lubi kopać łopatą.. :p
gber44
 

03 Lis 2018, 23:19

witajcie wesołe chłopaki. :ok: .a wasz temat nie znikną wiec temat zawsze jest czytany ,od czasu do czasu..Liczy sie treść w temacie a nie odpowiedź dla autora..sam szukając odpowiedzi dla mojego problemu czytałem tematy z datami już starszymi..bo treści w nich zawarte są dla czytających..mimo dla autora już nie aktualny temat..Miłej zabawy na forum. :ok: :ok:
JanMarten49
Nowicjusz
 
Posty: 34
Zdjęcia: 14