Małe ciśnienie w reduktorze

Re: Małe ciśnienie w reduktorze

28 Kwi 2007, 19:14

Witam chwilowo nie jestem w kraju a nazwa mego reduktora to REDUKTOR OMVL DREAM XXI N SEKWENCJA
w warsztacie stwierdzili ze jest zły reduktor i wymontowali go mowili ze wysyłają do producenta ze potrwa pare tygodni z wymianą ale zamontowali jakiś używany niby miał być sprawny ale cisnienie jest bez zmian 0,8 takie same jak w moim i zastanawiam sie czy to reduktor jest uszkodzony teraz jak jest cieplo to nie przezuca mi na paliwo jest ok przejechałem z 2,5 tys km .A na benzynie ma dobre cisnienie a jak przezkakuje na gaz to orazu spada na 0.8 pocczekamy i zobaczymy co bedze z moim reduktorem pozdrawiam.
manio72
Nowicjusz

Miejscowość: Brańsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko
    Izabella Miko przyleciała do Polski prosto z USA by opowiedzieć o tym, po co jeździła na stację paliw... elektrycznym Mitsubishi i-MIEV. Zdradzi też, jak wyglądałaby jej podróż dookoła Ziemi za kierownicą auta na prąd. ...
    [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6 [B] Daewoo Lanos 1,5 / Hyundai Accent I 1,3 / Skoda Felicia 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 80KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Lanos 1,5 - 86KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył