Mam do wyboru samochód służbowy, który powinienem wybrać?

08 Cze 2022, 14:13

Mam do wyboru (wszystkie nowe):

Kombi VW Passat GTE (kombi) Mam obecnie wersję sedan 2019, która bardzo mi się podoba, ale potrzebuję więcej miejsca, aby wagon był lepszy.

VW Tiguan Nie jestem pewien, czy plusy i minusy tego. To prawdopodobnie najgorszy wybór, który mnie teraz dopadł.

Nissan Navara Jest to najtańszy samochód służbowy, najwięcej miejsca na bagaż i prawdopodobnie jest tym, którego chcę najbardziej, ale nie tym, którego potrzebuję.

Potrzebuję przestrzeni, aby przenieść kilka pudełek z częściami i próbkami, które muszę nosić. Właśnie urodziłam dziecko, więc bezpieczeństwo i łatwość użytkowania dla dziecka jest koniecznością.

Poza tym jestem w Wielkiej Brytanii, jeśli to robi różnicę.
khunsu
 

08 Cze 2022, 15:38

Pytanie jak dużo jest tych pudełek i po jakich drogach musisz jeździsz. Jeżeli będzie to głównie asfalt to hybrydowy Passat powinien sobie tu poradzić. Będzie on też najbardziej komfortowy przy dłuższych podróżach.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

08 Cze 2022, 15:51

,,VW Tiguan Nie jestem pewien,,
,,Właśnie urodziłam dziecko,,
:unsure: co tu się stało się ?
Jak urodziłaś - VW Passat
Jak zostałeś ojcem Navara.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

08 Cze 2022, 18:45

motozakup napisał(a):,VW Tiguan Nie jestem pewien,,
,,Właśnie urodziłam dziecko,,
co tu się stało się ?
możliwe, że translator nie wyrobił.

Wg mnie kompromisem będzie Tiguan, bo Passat to plug-in, czyli ani elektryk, ani spalinowy, tylko taszczy się te akumulatory.
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14080
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004