Materiały teoretyczne do kursu HDS.

Materiały teoretyczne do kursu HDS.

27 Wrz 2009, 17:23

Witam poszukuję materiałów teoretycznych do nauki na kurs operatora HDS, dźwigu kołowego oraz operatora zwyżki. Jeżeli ma ktoś takie informacje proszę o kontakt.
spamergt
Nowicjusz

Miejscowość: b-tów

Re: Materiały teoretyczne do kursu HDS.

29 Gru 2016, 10:17

A nie lepiej zapisać się na kurs HDS. JA taki kurs zrobiłem. Dostałem materiały oraz instruktor pokazał mi jak praktycznie operować dźwigiem.
zientara78
Obserwowany

Auto: iveco

Re: Materiały teoretyczne do kursu HDS.

04 Kwi 2018, 16:10

Lepiej idź na kurs. Dobre kursy organizują w Oes w Krakowie. Ja tam robiłem na HDS i nie tylko. Dobrze prowadza kursy i mają duża praktykę.
zbyniuj
Obserwowany

Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Scania
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Seat Ibiza 1,0 TSI o mocy 115 KM Seat Ibiza 1,0 TSI o mocy 115 KM
    Seat Ibiza w wersji wyposażonej w silnik benzynowy o pojemności 1 litra ma moc 115 KM. Jego średnie spalanie w tym przypadku to około 4,7 l/100 km, a przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje 9,3 sekundy. Na liście wyposażenia niewymagającego ...

•