Mazda 6 vs Vw Turan

Mazda 6 vs Vw Turan

24 Lip 2011, 15:13

Na początku jako nowy użytkownik chciał bym wszystkich serdecznie przywitać, ale do sedna.

Przymierzam się do zmiany autka i mam straszny dylemat, Volkswagen Turan czy może Mazda 6. W turanie zniechęcają mnie dość tandetne plastiki i słaby silnik jeśli mial bym wybrać wersje 100 konną. Myślę, że plusem będą blachy, które w mazdzie nie wypadają najlepiej (szybko rdzewiejące nadkola). Po za tym myślę, że mazda wypada znacznie lepiej. Mógł by się ktoś wypowiedzieć kto ma jedno z tych autek ? Być może moja wiedza jest błędna, dlatego postanowiłem skorzystać z forum ; )

A i jeszcze jedno, samochód musi posiadać silnik diesla, w ciągu miesiąca bede nim robić góra 2 tyś km.

Pozdrawiam
Katsumai
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel ADAM z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Na światowej premierze modelu ADAM podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu zaprezentowane zostanie unikalne rozwiązanie, dostępne w wyposażeniu opcjonalnym nowego, niewielkiego samochodu Opla. Odwiedzający ...
    Yaris Trend by Simple - 500 sztuk limitowanej wersji Yarisa Yaris Trend by Simple - 500 sztuk limitowanej wersji Yarisa
    Toyota Motor Poland oraz Simple Creative Products stworzyły wspólnie na sezon 2013 idealny i modny samochód dla nowoczesnych kobiet. Owocem tej współpracy jest limitowany do liczby 500 sztuk Yaris Trend ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI