Mazda3 lub cos podobnego

mazda3 lub cos podobnego

27 Sie 2013, 21:35

hej,

mozecie ocenic powyzsze ogloszenie:
[link wygasł]
skodafabia
Nowicjusz

Auto: Skoda Fabia Basic
Silnik: 60KM

Re: mazda3 lub cos podobnego

27 Sie 2013, 21:36

Sprawdz ja dokładnie pod względem korozji.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

27 Sie 2013, 21:40

dorzucam jeszcze kilka ofert:
2) [link wygasł]
3) [link wygasł]
4) [link wygasł]
5) [link wygasł]
skodafabia
Nowicjusz

28 Sie 2013, 08:38

Jak korozja jest w stanie lekkim to problemu nie będzie trzeba dać auto do blacharza niech je zabezpieczy warto to zrobić. Bedzie spokój na parę lat. Auta ogólnie mało problematyczne.
Polecam kupić z silnikiem na benzynę 1.6 i założyć LPG. Nie kupować juz z instalką. Bo jak zakładał ja druciarz to będą z autem wieczne problemy...
Hatchbacka brać sedana odpuścić bo mały. Na forum mazdaspeed mozna poczytać temat mazda3 vs mazda 6 która wybrać. Ja dla żony kupiłem 6 jest mega zadowolona. Liftback auto bardzo wygodne.
Jeszcze gazu nie założyliśmy ale we wrześniu to zrobimy. W wakacje zrobiliśmy 900km trase wyszło średnie spalanie 8,5litra Pb. Silnik 1.8. Trasa/miasto/góry/góry... na trasie test prędkości 200km/h poszła. W górach nie radzi sobie. Z ta masa auta silnik jest za słaby trzeba redukować.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Auto: Honda
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna

29 Sie 2013, 19:37

noisy - sam stoję przed podobnym wyborem i wydaję mi się, że 6 będzie lepszym wyborem, chociaż 3 też mi się podoba. Mój budżet to 23 tys, czy to wystarczająco na dobrą 6 po lifcie w benzynie? Czy może lepiej celować w 3? Duża jest różnica w komforcie i ilości miejsca między 3, a 6? Dzięki za porady :)
Jacquess
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

30 Sie 2013, 08:20

Po lifcie moze byc mało. Ja bym nie patrzył na rocznik tylko na stan. Róznica w ilości miejsca jest powalająca 6 to duzy samochód. Z tyłu jest bardzo wygodnie po złożeniu siedzen jest tyle miejsca ze mozna sie przespac (raz musiałem :)) zachlaliśmy sprawę hehe.
Prowadzenie też inna bajka i wygoda jazdy. 3 to coś w stylu golfa kompaktowe auto.
Przy 6 szukaj 2.0 benzyny i od razu zakładaj LPG. Diesla warto omijać choc dobrze jezdzi to jest specjalnej troski.
1.8 dla spokojnych wystarczy. Jak mówimy 6 z 1.8 to typowo nizinny samochód :)
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd Pojazd uprzywilejowany - usuń się z drogi i ułatw przejazd
    Ratowanie zdrowia, życia, mienia ludzkiego oraz zachowanie bezpieczeństwa to najczęstsze powody, dla których na ulicy pojawia się pojazd uprzywilejowany. Każdy kierowca ma obowiązek usunąć się z jego drogi, aby ułatwić ...
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...

• Re: mazda3 lub cos podobnego

30 Sie 2013, 16:48

W takim razie zostanę chyba przy 3. Z tego co widzę za takie pieniądze mógłbym mieć rocznik 2005-2006, a wolę mieć młodsze auto, kosztem ilości miejsca, szczególnie, że autem przeważnie będą jeździły 2 osoby. Dużo trzeba było by dozbierać do 6 po lifcie? A co powiesz o Oplu vectra c? Da radę coś kupić w takiej kasie? Na oku mam jeszcze volvo s40 i focusa II - te same bebechy co w maździe..
    Jacquess
    Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

30 Sie 2013, 20:03

Vectra C jest fajna cos na styl szóstki. Mysle ze Vectre łatwiej bedzie znaleźć.
    noisy
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

01 Wrz 2013, 22:37

Podczas weekendu udało mi się usiąść w kilku interesujących mnie autkach: opel astra III, ford focus II oraz mazda 3... i zdecydowanie najbardziej podobała mi się mazda 3 i jestem na nią bardziej zdecydowany :)

prosze rzuccie okiem na te dwie oferty i powiedzcie co myslicie:
    [link wygasł]
    [link wygasł]

BTW: czy jest jakies forum milosnikow mazda 3?
    skodafabia
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • ciepło...
      Porsche Cayman, Adam Kornacki
      Ciągniki Scania, samochody ciężarowe
      Pancerny wóz bojowy prod. czechosłowackiej typu JESTERKA (JASZCZURKA)