Megane 2 vs Ibiza 3 vs Stilo vs Peugeot 206/307 vs Golf 4

Megane 2 vs Ibiza 3 vs Stilo vs Peugeot 206/307 vs Golf 4

14 Maj 2018, 16:38

budzet - maxymalnie 7500zł
przebieg roczny - około 10 tyś km
silnik- benzyna
Dzień dobry od paru dni przeglądałem forum i ostatecznie wybrałem interesujące mnie modele pojazdów.
Silniki jakie rozważam to 1.6 dla każdego z wymienionych, problem natomiast stwarzaja mi opinie na temat poszczególnych samochów, dla przykładu w megane 2 naprawde jest az tak duzy problem z elektroniką? W jakiej kolejności proponowalibyście rozglądać się za zakupem? Głównie chodzi mi i małą awaryjnośc, ewentulnie aby rzeczy które będa się psuły czy wymagały naprawdy nie unieruchamiały samochodu.
pawko
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 01 1990
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Pug
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie
    Historia Toyoty Yaris, najpopularniejszego modelu marki w Europie, jest bogatsza niż można by sądzić, patrząc tylko na jego trzy generacje. Przez 19 lat swojej obecności na rynku Yaris niemal co roku zaskakiwał swoim nowym ...
    Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...

•  
    • received 1733443926677461
      Chicago Auto Show 2008
      Samochód parowy firmy GROUT, 1899 rok
      Mitsubishi E-Evolution Concept, tył