Megane 2 vs Ibiza 3 vs Stilo vs Peugeot 206/307 vs Golf 4

Megane 2 vs Ibiza 3 vs Stilo vs Peugeot 206/307 vs Golf 4

14 Maj 2018, 16:38

budzet - maxymalnie 7500zł
przebieg roczny - około 10 tyś km
silnik- benzyna
Dzień dobry od paru dni przeglądałem forum i ostatecznie wybrałem interesujące mnie modele pojazdów.
Silniki jakie rozważam to 1.6 dla każdego z wymienionych, problem natomiast stwarzaja mi opinie na temat poszczególnych samochów, dla przykładu w megane 2 naprawde jest az tak duzy problem z elektroniką? W jakiej kolejności proponowalibyście rozglądać się za zakupem? Głównie chodzi mi i małą awaryjnośc, ewentulnie aby rzeczy które będa się psuły czy wymagały naprawdy nie unieruchamiały samochodu.
pawko
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 01 1990
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Pug
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Toyota Celica, przód
      Subaru Outback zapas
      Pistolet do pompowania kół w samochodzie, manometr analogowy
      Fernando Alonso, Toyota GAZOO Racing