Megane 3 czy a3 8p, ibiza IV // 1.6 105 (mpi)

17 Gru 2018, 13:33

Niestety te premium marki mają to do siebie, że ludzie są w stanie się zapożyczyć na zakup aby mieć coś premium. Nie obchodzi ich co ile kosztuje tylko ma być szpan (przecież nie będę jeździć Renault, Kią czy Fiatem). Potem jest nieziemski płacz, bo drutowanie poprzednika drutujemy sami, bo kaski brakuje.
Dobrze, że są takie marki gdzie cena w stosunku do modelu/rocznika nie gra roli, bo to odstrasza takich ludzi.

W przypadku BMW jest też inny trend - niektóre ceny w ogłoszeniach są mocno zawyżone, za gruzy. Sprzedający udaje konesera-detaliste i liczy, że trafi na frajera, bez większej wiedzy o danym modelu.
Z drugiej beczki jest takie coś jak AutoBawaria. Dla wielu problemem jest cena ich egzemplarzy, co widać w komentarzach pod ich ogłoszeniami na FB. Gdyby nie mieli wyrobionej dobrej opinii nigdy w życiu nie sprzedaliby ich za tyle (choć tez mają problem z niektórymi - np. piękne i ładnie utrzymane fioletowe e36 sedan 320i Mpakiet za 16k stoi u nich z 5 miesięcy).
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

17 Gru 2018, 14:21

Ja szukam sobie na lato e36 Cabrio z r6 i klima, mogę przeznaczyć 15 tys i juz tak gdzieś od pol roku sie rozglądam i nie
ma co kupić
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16247
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

17 Gru 2018, 14:41

Nie no ja akurat nie muszę sobie niczego przedłużać, a z tymi e46 to jest tak, że jak się coś pojawi ciekawego to drugi koniec Polski :D
Akurat e36 nigdy nie brałem pod uwagę ale ta sztuka w tym kolorze to strasznie ładna, a ta e34 to w ogóle zbija z nóg tylko, że to już jest duża krowa, 4.7 metra robi swoje :D
Pewnie i tak dopiero po nowym roku coś kupię to czasu na namyślenie się jest.
Johny123
Nowicjusz
 
Posty: 11

17 Gru 2018, 15:07

Tylko ze takie zadbane klasyki juz nie służą do taczania sie na codzień a raczej do sporadycznych przejazdzek
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16247
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sobota w terenie
    Jako ze ostatnio brak mi na wszystko czasu to gdy wczoraj zadzwonil kumpel spytac czy mam chwile zeby dzis rano wyskoczysc w teren nie zastanawialem sie ani chwili. Do tego jechalismy doslownie "za rog" zdjęcia w galerii ...
    V-ósemki w planach Lexusa. Jest nowy patent
    Lexus słynie z cenionych silników V8. Japończycy podkreślają też, że – mimo mody na zelektryfikowane napędy i systemy automatyzujące jazdę – zamierzają nadal produkować samochody dla wymagających entuzjastów ...