Microcar MGO identyfikacja gumowego węża/przewodu

11 Lip 2021, 10:01

Witam

Posiadam Microcara Mgo z silnikiem Lombardini DCI. Zauważyłem, że pod plastikową osłoną silnika znajdował się nieprzytwierdzony gumowy wężyk, który przymocowałem tak jak na zdjęciu Microcar MGO identyfikacja gumowego węża/przewodu aby sprawdzić, czy nie ma z niego jakichś wycieków. Nic nie cieknie, wężyk biegnie w stronę dolnej części silnika (nie jestem pewny gdyż nie widać dokładnie). Co to może być za wężyk i gdzie powinien być podłączony? Microcar MGO identyfikacja gumowego węża/przewodu Microcar MGO identyfikacja gumowego węża/przewodu
MicrocarMGO
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 3

12 Lip 2021, 10:12

Ten silnik jest chyba chłodzony cieczą i nie jest to czasem wężyk od zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego silnika?

Skąd wychodzi ten wężyk? Na zdjęciu nie widać.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Piski, luzy i stuki w zawieszeniu
    Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. Jesienią warto sprawdzić stan zawieszenia swojego samochodu i przygotować go do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych. ...