Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia

13 Maj 2013, 17:10

Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy Duty, Extreme i Utility, oferowanym w atrakcyjnej cenie, nabywcy tego modelu będą mogli dobrać wyposażenie odpowiadające ich potrzebom i sposobom użytkowania auta oraz lepiej przygotować swój samochód do terenowych wypraw. Dodatkowe zestawy akcesoriów są objęte 3-letnią gwarancją producenta.

Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia

Oferta przygotowana przez polską centralę Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Steeler jest odpowiedzią na zapytania nabywców modelu Pajero Sport i pozwoli im jeszcze lepiej wykorzystać znakomite terenowe własności tego samochodu. Oprócz 3 gotowych zestawów akcesoriów, klienci mają także możliwość stworzenia swoich własnych kompletów spośród wszystkich pozycji, oferowanych w ramach trzech gotowych pakietów.

Pakiet Utility
W pakiecie Utility znajdzie się przednie orurowanie z poprzeczką, 3-milimetrowa, stalowa osłona silnika o wadze 17,3 kg, 3-milimetrowa, stalowa osłona skrzyni biegów i reduktora ważąca 13,6 kg oraz konsola sufitowa z dodatkowym schowkiem i otworem na radio CB. Ten zestaw kosztuje 5810 zł – o 505 zł mniej, niż gdyby klient decydował się na zakup wszystkich tych akcesoriów z osobna.

POLECAMY Mitsubishi Pajero - Samochodu Roku 2012 magazynu OzRoamer

Zestaw Extreme
W pakiecie Extreme, klienci, oprócz dostępnych w pakiecie Utility, stalowych, 3-milimetrowych osłon silnika, skrzyni biegów i reduktora oraz przedniego orurowania z poprzeczką i konsoli sufitowej z dodatkowym schowkiem i otworem na radio CB znajdą także snorkel oraz Ironman - zestaw sprężyn i amortyzatorów olejowych do podniesienia zawieszenia auta o 5 cm. Cena takiego pakietu wynosi 11 066 zł, co daje oszczędność 962 zł.

Pakiet Heavy Duty
W skład najbogatszego pakietu Heavy Duty wchodzi płyta montażowa do wyciągarki z wyciągarką Superwinch Tiger Shark 9500 o uciągu 4309 kg, z nierdzewnymi rolkami, sterowaniem przewodowym i głównym wyłącznikiem prądu Hebel a także przednie orurowanie z poprzeczką, snorkel, Ironman - zestaw sprężyn i amortyzatorów olejowych do podniesienia zawieszenia auta o 5 cm , 3-milimetrowa, stalowa osłona silnika o wadze 17,3 kg, 3-milimetrowa, stalowa osłona skrzyni biegów i reduktora ważąca 13,6 kg oraz konsola sufitowa z dodatkowym schowkiem i otworem na radio CB. Taki zestaw kosztuje 15 024 zł, czyli o 1306 zł mniej, niż wszystkie te akcesoria kupowane osobno.

POLECAMY Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper

Limitowana seria Pajero Sport to świetna propozycja dla miłośników marki Mitsubishi, którzy potrzebują samochodu z funkcjonalnym, komfortowym wnętrzem i wyróżniającego się ponadprzeciętnymi parametrami terenowymi. Mitsubishi Pajero Sport napędza turbodoładowany silnik Diesla o mocy 178 KM połączony z 5-biegową przekładnią manualną lub elektronicznie sterowaną, 5-stopniową, automatyczną skrzynią biegów INVECS-II z sekwencyjnym trybem sportowym. Sprawdzony układ napędu na 2 osie Super Select 4WD, umożliwia jazdę w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości na każdej nawierzchni.

Mitsubishi Pajero Sport jest dostępny w dwóch wersjach w cenach 137 990 zł i 159 990 zł. Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, w którym można kupić ten model.

źródło: Mitsubishi
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3447
Zdjęcia: 12502
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    KONKURS WAKACYJNY 2021 - Mamy dla Was karty podarunkowe Allegro
    Konkurs wakacyjny 2021 dla aktywnych użytkowników naszego forum (konkurs trwa do 1 września włącznie). Mamy dla Was Karty podarunkowe Allegro! Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, ...
    Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

  •