Moja przygoda z raportem od Autotesto

29 Sie 2023, 20:06

Treść postu została usunięta.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 12 Wrz 2023, 11:31, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.6
badzioks
Obserwowany
 
Posty: 2

29 Sie 2023, 22:29

Powiem Ci tak,

Takto jest, jak sie zdajesz nie nasiebie a na kogos innego. Wpadles generalnie na najstarszy numer swiata.

Auto fajne, wlozysz jeszcze kupe siana ale jak go sobie zostawisz bezdiesz mial duuuuuzo frajdy.

Jak z zawieszeniem ABC ?

:wink:

.
AndySL
Początkujący
 
Posty: 152
Zdjęcia: 3
Paliwo: Inne

29 Sie 2023, 23:04

Treść postu została usunięta.
Ostatnio edytowany przez ArteK, 12 Wrz 2023, 11:31, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt 4.6
badzioks
Obserwowany
 
Posty: 2

03 Wrz 2023, 12:06

Jeżeli ktoś sam jest ,,Ekspertem,, po co mu drugi ,,Ekspert,, :ok:
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

03 Wrz 2023, 12:52

badzioks napisał(a):


Kolego nie będę tłumaczył autotesto ale sam chyba nie wiesz co kupujesz a w dodatku z motoryzacją jesteś na bakier bo w215 i sprawdzanie na ulicy przez autotesto hmmm delikatnie mówiąc na maxa głupi pomysł.
Kolejny temat usterki. Ty wiesz czego możesz się spodziewać po tak skomplikowanym i trochę badziewnym aucie ? To co wymieniłeś to jest złamany paznokieć przy moźliwej urwanej nodze więc może było lepiej sprawdzić dokładnie bo przy innym w215 możesz będziesz marzyć o takich usterkach.
Dziwię się że tego nie widzisz jak np.w Szwajcarii często te auta są w cenie dobrego roweru więc chyba raczej może być grubo ?
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10345
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

07 Wrz 2023, 16:04

Witam, dzisiaj otrzymałem wiadomość na forumową skrzynkę PW abym potwierdził współpracę z firmą Autotesto.pl pod rygorem usunięcią postu z dnia 21 czerwca 2023 r. Proszę bardzo, przesyłam potwierdzenia. Autotesto.pl chyba chce się wybielić i zgłasza nieprzychylne im opinie. Pozdrawiam.
Moja przygoda z raportem od Autotesto Moja przygoda z raportem od Autotesto Moja przygoda z raportem od Autotesto Moja przygoda z raportem od Autotesto
Arcance
Nowicjusz
 
Posty: 3
Zdjęcia: 8