Mondeo v Marea v ????? do 10 tyś

01 Paź 2007, 17:23

Witajcie potrzebny mi samochód kombi do 10 tysiecy najlepiej diesel tak mysle o fiacie Marea rocznik 98-99 Mondeo 97-98 może macie jakieś propozycje ma to być auto duże w kombi bo lubie duze samochody. Nie musi mieć nie wiadomo ile koni bo mi jest samochód do normalnej jazdy potrzeba nie będe tez robił z niego wiejskiego tuningu z zimnym łokciem :-)
tomrek
Nowicjusz
 
Posty: 1

05 Paź 2007, 17:19

Opel Astra I kombi. Za 10 tys. zł kupisz auto w dobrym roczniku i z niezłym wyposażeniem.
Lensky
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Toruń

05 Paź 2007, 23:55

Hm... parę razy słyszałem już opinię, że nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje Fiata... A jeśli chodzi o Forda Mondeo, to mogę szczerze polecić. Jest to samochód naprawdę wytrzymały i ma mało wad, a w niewielkiej cenie często można go dostać z bardzo dobrym wyposażeniem. I tak było już od pierwszych wersji! Poza tym ma lepszą przyczepność na drodze niż jakikolwiek Opel... A co do rdzy, to się nie będę wypowiadał, bo co w Polsce nie rdzewieje? Natomiast jeśli chodzi o wersje MDO na wyspach, to tu chyba tylko raz widziałem jakiegoś w stanie lekko rdzewiejącym ;)
DFireCrow
 

22 Paź 2007, 12:06

mój mąz ma mondeo combi, samochodzik wart polecenia, pakowny, wygodny, dużo miejsca w środku, dobrze sie prowadzi a za nieduże pieniądze można kupić full opcję.. ma tez swoje minusy
- klimatyzacja, serwisowany byl w aso, klima co roku sprawdzana.. ale zawsze coś nie tak z nią jest :(
- trzeba dobrze przyjrzeć się lakierowi, progi i tylna klapa lubią rdzewieć.. niestety, ale jak zajmiesz się tym za wczasu to można sobie z tym poradzić
- i chyba najczęściej spotykana wada w tym modelu (bo co się przyglądam innym autkom to 99% to ma)spryskiwacz przednich świateł zawsze się wyłamuje :)
- no i części .. ford troszke kosztuje
kinder
Nowicjusz
 
Posty: 10
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi A3 Sportback g-tron
    Audi A3 Sportback g-tron to wielki krok marki na drodze ku zrównoważonej mobilności. Kompaktowy pięciodrzwiowy samochód, który zadebiutuje pod koniec 2013 roku, do napędu wykorzystuje Audi e-gaz, paliwo ...
    Zmiany w przepisach
    Od dnia 5 grudnia 2020, w życie wchodzą zmiany w przepisach dotyczących kierowców i właścicieli samochodów. - Tablice rejestracyjne / miejsce na pieczątkę podczas OBT / Prawo Jazdy / rejestracja pojazdu.