Montaż sterownika centralnego zamka??

15 Paź 2008, 21:41

Posiadam VW Polo '99r i nie wiem gdzie szukać przewodów potrzebnych do podłączenia firmowego centralnego zamka do sterownika z pilotami??

Chcę również podłączyć migacze do tego sterownika...

Za wszelką pomoc z góry dziękuje.
>> VOLKSWAGEN GROUP <<
fredstw
Nowicjusz
 
Posty: 25
Miejscowość: RST

16 Paź 2008, 16:50

Jeżeli te przewody wogóle są,to do modułu centralnego powinny być za pedałami pod wykładziną,albo z lewej strony pedałów,a przewody do drzwi,powinny być w drzwiach.Ale jeżeli auto jest kupione bez zamka centrlanego,to podejrzewam,że tych przewodów nie ma - oprócz zasilania modułu(2 przewodów) pozostałe przewody są z samego modułu.A ty modułu nie masz,więc nie masz też przewodów.Jedynymi przewodami,mogą być te w drzwiach.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

16 Paź 2008, 18:58

Skoro napisałem, że chcę podłączyć firmowy centralny zamek, który ewidentnie posiadam (bo niby skąd przekręcając kluczyk w jednych drzwiach sprawiam że się wszystkie zamki otwierają), zatem napewno musi być i moduł :D
>> VOLKSWAGEN GROUP <<
fredstw
Nowicjusz
 
Posty: 25
Miejscowość: RST

17 Paź 2008, 19:15

Czyli zamek centralny masz,tylko że bez pilota i chesz podłączyć do niego moduł na pilota :) .Trzeba było tak od razu.Za dużo kablomanii,żeby to opisywać.Jak kupisz na allegro bądz w sklepie sterownik zamka na piloty,to w środku musi być schemat podłączenia go do modułu centralnego.
A tak od siebie dodam,że jeżeli nie masz alarmu,to bardziej opłaci ci się kupić alarm ze sterowaniem na centralny.Troszkę więcej roboty,ale masz dodatkowo alrm.A jeżeli alarm masz,to zalezy jaki - może można do niego podłączyć centralny?Musisz sprawdzić.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...