Napisz zakaz parkowania na bilecie parkingowym.

Napisz zakaz parkowania na bilecie parkingowym.

27 Lut 2015, 16:36

Witam. Mam taką sprawę. Stałem dzisiaj samochodem pod blokiem znajomej i jak wychodziłem z bloku to zauważyłem za wycieraczką bilet parkingowy, a z tyłu napis "zakaz parkowania". Na bilecie była inna godzina, inny dzień i inny nr rejestracyjny. I tu moje pytanie czy ktoś mógł mi zrobić kawał czy mam się spodziewać jakiegoś wezwania do domu w najbliższym czasie? Dodam, że tam nie ma znaku z zakazem parkowania.
marek10019
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 12 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat Panda
Silnik: 1.1 54KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Napisz zakaz parkowania na bilecie parkingowym.

27 Lut 2015, 16:59

Ktoś gdzieś kiedyś dostał takie coś i poprostu włożył Tobie za wycieraczkę. Wszystko. Nic z tego nie może być.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus zwycięża w stolicy elektromobilności Lexus zwycięża w stolicy elektromobilności
    Po raz 8. z rzędu Lexus zwyciężył w norweskiej edycji badania satysfakcji klientów Autoindex. Mieszkańcy tego europejskiego kraju, który w największym stopniu postawił na elektromobilność najlepiej ocenili samochody ...
    Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...

•