Naprawa plastikowego zderzaka - Wrocław i okolice

04 Gru 2017, 10:07

Witam,
Tylny zderzak jest w jednym miejscu mocno zarysowany(nie pękniety ale jest widoczny ubytek plastiku). W ASO chcieli wymienić jednak to nie na moją kieszeń. Znacie kogoś z Wrocławia (jak będzie trzeba to i z okolic) kto mi to ładnie wypełni i polakieruje? Jakby przy okazji sprawdził czy mocowania zderzaka nie pękły to byłoby już wgl miodzio :D
Ponque
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 06 08 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

04 Gru 2017, 17:59

Zderzak do lakierowania powinien być zdemontowany więc odrazu wyjdzie czy mocowanie jest ok.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16107
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

04 Gru 2017, 18:01

Myślę że w tym wypadku nie wchodzi w grę tylko lakierowanie ale i wypełnienie ubytków jakimś tworzywem sztucznym. A propo mocowań. Jakie są objawy że są walniete? Auto takie już kupiłem ale sam zderzak się "trzyma"
https://s-plus.pl/salon/autoryzowany-sa ... aw-krzyki/

Miał ktoś styczność z ta firma?
Ponque
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 06 08 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

04 Gru 2017, 19:05

Ponque napisał(a):A propo mocowań. Jakie są objawy że są walniete?
Nie da się tego określić bo nawet nie napisałeś jakie to auto, który zderzak, najlepiej zdjęcie by było wrzucić. Ale skoro się trzyma na swoim miejscu to jest dużo szansa że wszystko jest ok
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16107
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

04 Gru 2017, 19:32

Zderzak tylny, Focus mk2. Zdjęcia nie mam zbytnio jak zrobić bo auto nie stoi teraz u mnie. Wracając, miał ktoś styczność z ta firma?
Ponque
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 06 08 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Roadster - bezkompromisowy kabriolet
    Tak jak określenie kabriolet dotyczy szerokiego zbioru samochodów ze zdejmowanym dachem, pod pojęciem roadster kryją się już prawdziwie emocje. "Roadstery wyewoluowały z kabrioletów. W nadwoziu tego typu, o ...