Nie ma siły Opel Vectra 1,8 16v

Nie ma siły Opel Vectra 1,8 16v

03 Cze 2011, 17:03

Witam mam problem. Mam samochód Opla Vectre 1.8 w 16v. rok 99. Mam instalacje gazowo. Wszystko do tej pory było ok ,lecz coś się przestawiło auto nie ma siły i dużo gazu brało pojechałem ustawić taką dawkę jak wcześniej i auto opadło z siły. Nie ma siły ani na benzynie ani na gazie a było wszystko ok no i świeci mi się kontrolka od sądy. Co to może być ??
puma
puma
Nowicjusz

Miejscowość: Maków Maz

Re: Nie ma siły Opel Vectra 1,8 16v

04 Cze 2011, 07:48

Podłączyć pod kompa i odczytać błędy. Możliwe że czujnik położenia rozrządu, czujnik podciśnienia itd więc najlepiej odczytać błędy.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb
    Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC), wystawi w legendarnym wyścigu górskim Pikes Peak International Hill Climb dwa samochody z napędem elektrycznym (EV). MMC spróbuje wygrać wyścig w kategorii samochodów ...
    Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM
    Nissan Micra to samochód napędzany przez turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 0,9 litra i o mocy na poziomie 90 KM. Średnie spalanie w tym przypadku to około 4,8 l/100 km, natomiast z użyciem sytemu Start-Stop ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005