Nissan 100nx, Mazda 323F BG czy hyundai coupe 2gen

Nissan 100nx, Mazda 323F BG czy hyundai coupe 2gen

19 Paź 2013, 18:19

Witam wszystkich, czas temu zdałem prawo jazdy i chcę kupić mój pierwszy samochód. I tu jest moja prośba, żebyście mi pomogli w wyborze auta. Mam na oku kilka samochodów oto one : Nissan 100nx ( targa ), Mazda 323F w budzie BG i Hyundai coupe ( 1999-2002 r. ). Chciałbym się dowiedzieć jakie maja plusy i minusy, co się najczęściej psuje w danym modelu i jak jest z częściami. Budżet mój wynosi 5 tys. ale jak bym musiał dodać do kwoty, to spokojnie by się coś znalazło. Jak macie inne propozycje to chętnie przeczytam.
lukasz92322
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 10 2013
Auto: Nie mam

Re: Nissan 100nx, Mazda 323F BG czy hyundai coupe 2gen

19 Paź 2013, 20:28

Nissanem kilka dni jeździłem. Nawet miło to wspominam, na plus zasługuje dach typu targa ale samochód to symbol motoryzacyjnej brzydoty. Miałem styczność z egzemplarzem 1.6, palił w mieście 13l, to trochę zbyt dużo jak na 1.6 z mocą oscylującą w okolicach 100 kucy.
Na temat mazdy nic nie umiem powiedzieć.
Z tych trzech samochodów wygrał bym hyundai coupe mimo wszystko.
.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Złote Gwiazdy Magazynu Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero
    Crossover Mitsubishi ASX i SUV Mitsubishi Pajero otrzymały najwyższe wyróżnienia – Złote Gwiazdy - w plebiscycie corocznie organizowanym przez prestiżowy australijski magazyn "Wheels". Otrzymując najwyższe noty ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda