Nissan Almera N16 brzęczenie przy tylnej osi

Nissan Almera N16 brzęczenie przy tylnej osi

10 Sie 2018, 23:06

Witam serdecznie.
Posiadam Almerkę n16 1.5 benzyna w której świeżo co wymieniłem wydech. Samochód tak ucichł że usłyszałem kolejną usterkę. Przy włączonym silniku z tyłu pojazdu (okolice zbiornika paliwa) dobiega dziwne brzęczenie. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć z czym mogę mieć problem? Z góry dziękuję.
Mateo1234
Obserwowany

Re: Nissan Almera N16 brzęczenie przy tylnej osi

11 Sie 2018, 12:26

Mateo1234 napisał(a): Czy ktoś mógłby podpowiedzieć z czym mogę mieć problem?
Usterka to jest do wychwycenia w czasie jazdy czy tez slychac to na postoju w czasie pracy silnika...Sorrrry..Powtornie doczytałem..Wystarczy wjechac na kanał i myśle ze bez problemu to wylapiesz... :ok:
Ps.Zwróć szczególną uwage na uklad wydechowy...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•