OC na wyrejestrowane auto

OC na wyrejestrowane auto

26 Wrz 2008, 22:59

W październiku '06 kupiłem auto z OC aktualnym do marca kolejnego roku. Trafił mi się dość
niespodziewanie dłuższy wyjazd za granicę i nie zdążyłem nawet przerejestrować auta ani
wypowiedzieć trwającej umowy OC - nie miałem na to po prostu czasu. PZU oczywiście
automatycznie przedłużyło mi umowę na kolejny rok a osoba zajmująca się moimi sprawami "na
miejscu" opłaciła składkę.
Moje pytanie- czy jeśli auto zostało przez poprzedniego właściciela wyrejestrowane to czy
zachodzi konieczność ubezpieczenia samochodu i czy w takim wypadku istnieje jakaś szansa na
dochodzenie zwrotu wpłaconej składki?
interbig
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...
    Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV
    Światowa premiera Volkswagena Atlasa w Kalifornii. Nowy 7-miejscowy SUV przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych został 27 października późnym wieczorem zaprezentowany na molo w Santa Monica, gdzie kończy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      Jaguar