Auto wyrejestrowane

Auto wyrejestrowane

08 Sie 2012, 18:29

Witam. Mam 2 pytanka.

1. Jeśli jest samochód bez prawa rejestracji to znaczy, że miał kiedyś wypadek,lub coś poważnie uszkodzonego i nie płace za niego ubezpieczenia ?

2. Auto do rejestracji, to znaczy,że aktualnie jest wyrejestrowane i można go zarejestrować,ale nie trzeba czy trzeba go zarejestrować ? I jeśli go nie zarejestruje to też za niego nie płace ubezpieczenia ?
Fabik96
Nowicjusz
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 Maj 2012, 18:57

Re: Auto wyrejestrowane

11 Sie 2012, 19:46

Fabik96 napisał(a):1. Jeśli jest samochód bez prawa rejestracji to znaczy, że miał kiedyś wypadek,lub coś poważnie uszkodzonego i nie płace za niego ubezpieczenia ?

Jeżeli mowa o samochodzie wyrejestrowanym, to nie płacisz za niego OC. O fakcie wyrejestrowania należy poinformować ubezpieczyciela.

Fabik96 napisał(a):2. Auto do rejestracji, to znaczy,że aktualnie jest wyrejestrowane i można go zarejestrować,ale nie trzeba czy trzeba go zarejestrować ? I jeśli go nie zarejestruje to też za niego nie płace ubezpieczenia ?

Konkretnie jaki masz przypadek na myśli.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725
Rejestracja: 15 Sty 2008, 19:53
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
  Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...
  Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
  W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • passat b5 german style
   8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   Infiniti Q50
   S2020005