Ogłoszenie Octavia do oceny, chyba że coś innego?

Re: Ogłoszenie Octavia do oceny, chyba że coś innego?

10 Maj 2016, 21:38

Jeśli chodzi o wyposażenie nie przeszkadzało by mi jak i kolor, kwestia czy warto pchać się w taki rocznik z takim przebiegiem poflotowe ( bo domyślam się że po tym głównie można je poznać) ? Niestety nadal jestem w kropce bo z tego co doradzaliście ciężko mi znaleźć coś sensownego na śląsku :( Jest to minusem że auto jeździ od początku w gazie nawet jeśli instalacja jest fabryczna?
Iwona1234
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 23 07 2008
Auto: nie mam

Re: Ogłoszenie Octavia do oceny, chyba że coś innego?

11 Maj 2016, 17:09

Kupić możesz ale potem problem ze sprzedażą, bo takich golasów nikt nie chce. Sam jeżdżę Octavią II z takim wyposażeniem i wnętrze nie jest przyjemne.
Przez ostatnie 3 dni zrobiłem nią 1000km i nie mogę się doczekać na odbiór Leszka od mechanika po wymianie płynów i zrobić nim kilka km, które dadzą więcej przyjemności niż ten 1000 w Skodzie :)
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 106
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo sPIDER
      Ford C-MAX, przód
      Master Truck
      BMW M3 group A racing version - 1989