Ognisko rdzy Focus MK2

25 Paź 2020, 21:03

Witam mam pytanie dotyczące zamieszczonego zdjęcia a mianowicie kilka opcji chodzi mi po głowie. Pierwsze co to żeby ogarnąć to samodzielnie ale z drugiej strony nie miałem z tym nigdy do czynienia a chce żeby to jakoś zaczęło wyglądać. Jedna osoba znowu poleciła mi polerke i nałożenie wosku ale na ile to pomoże i uchroni przed dalszym postępowaniem? Ostatnia opcja to już skierowanie tego do lakiernika tylko teraz pytanie czy byłaby przy tym konieczność malowania całego elementu czy dałoby radę zaprawić jakoś tylko ten kawałek?
dudus565
Obserwowany
 
Posty: 1

26 Paź 2020, 07:47

Widać że już raz to ktoś ratował samodzielnie, możesz spróbować sam, nic trudnego. Na internecie znajdziesz masę filmów instruktażowych jak to zrobić.

U lakiernika będzie kosztowało ale zrobione będzie lepiej, do lakierowania cały element. Koszt ok 500 zł

Woski na rdze nie działają więc nie wiem gdzie dostałeś takie bezsensowne rady.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16249
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
    Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...