Ognisko rdzy Focus MK2

25 Paź 2020, 21:03

Witam mam pytanie dotyczące zamieszczonego zdjęcia a mianowicie kilka opcji chodzi mi po głowie. Pierwsze co to żeby ogarnąć to samodzielnie ale z drugiej strony nie miałem z tym nigdy do czynienia a chce żeby to jakoś zaczęło wyglądać. Jedna osoba znowu poleciła mi polerke i nałożenie wosku ale na ile to pomoże i uchroni przed dalszym postępowaniem? Ostatnia opcja to już skierowanie tego do lakiernika tylko teraz pytanie czy byłaby przy tym konieczność malowania całego elementu czy dałoby radę zaprawić jakoś tylko ten kawałek?
dudus565
Obserwowany
 
Posty: 1

26 Paź 2020, 07:47

Widać że już raz to ktoś ratował samodzielnie, możesz spróbować sam, nic trudnego. Na internecie znajdziesz masę filmów instruktażowych jak to zrobić.

U lakiernika będzie kosztowało ale zrobione będzie lepiej, do lakierowania cały element. Koszt ok 500 zł

Woski na rdze nie działają więc nie wiem gdzie dostałeś takie bezsensowne rady.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 11728
Zdjęcia: 72
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zmiany w przepisach
    Od dnia 5 grudnia 2020, w życie wchodzą zmiany w przepisach dotyczących kierowców i właścicieli samochodów. - Tablice rejestracyjne / miejsce na pieczątkę podczas OBT / Prawo Jazdy / rejestracja pojazdu.
    Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczną wersją silnikową jest 1,6 CRDi o mocy 136 KM. Według danych producenta tak skonfigurowany samochód spala średnio 4,4 l/100 km (w trybie miejskim jest to 5,1 l/100 km, natomiast w trasie wynik ...

  •