Olej silnikowy do mana

20 Mar 2017, 20:12

Poszukuję dobrego oleju do Mana? Sęk w tym, że muszę zmienić obecny olej silnikowy na coś lepszego a nie bardzo mam pomysł co by to mogło być. Zależy mi na niskim poziomie emisji i dobrym smarowaniu :)
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

27 Mar 2017, 13:55

A jaki dokładnie model? Ja bym polecam Revline bo teraz to jeden z lepszych olei do ciężarówek ogólnie. A co lepsze słynie właśnie z niskiego poziomu emisji :) Napisz więcej to dobierzemy odpowiedni rodzaj :)
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat

03 Kwi 2017, 13:28

Klasyk czyli tga 440. O tym Revline słyszałem w sumie sporo dobrego kiedyś. Tylko jak wczoraj patrzyłem na ich oleje to konkretny wybór hmn.. co byś polecał?
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

10 Kwi 2017, 09:56

Mogłem się domyślić :p moim zdaniem do tego najlepiej wybrać REVLINE HERCULES bo idealnie smaruje i ma niski poziom emisji spalin także ze spokojną głową można śmigać przy nowych wymogach EURO :)
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat

17 Kwi 2017, 11:17

Decyzja zapadła i Revline zamówiony. Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz :) Po świętach biorę się za wymianę.
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

25 Kwi 2017, 13:43

Revline to bardzo dobry olej. Kiedyś na nim jeździłem i żadnych zarzutów a emisja faktycznie minimalna. Teraz dostałem nowe autko i póki co muszę jeździć na czymś innym ale zawsze to jakieś nowe doświadczenie :)
groteskowypan
Nowicjusz
 
Posty: 13
Prawo jazdy: 03 02 1988
Auto: Ducato
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kopiowanie samochodów
    Policyjne źródła donoszą,że w ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość kradzionych samochodów.A właściwie nie kradzionych,ale kopiowanych.Polega to na tym,że kradzione sa dokumenty samochodu i na ich podstawie jest ...
    Jeden model samochodu i dwie wersje zawieszenia
    Pewne, na pierwszy rzut oka identyczne modele samochodów prezentują różnice w konstrukcji zawieszenia, co wpływa nie tylko na ich osiągi drogowe, lecz także na koszty obsługi technicznej. Firma SKF skupia uwagę ...

28 Kwi 2017, 00:27

Ja sobie ostatnio popytałem troszkę znajomych o ich oleje, czy znają, czy faktycznie takie dobre i kto znał, to mówił, że albo słyszał, że dobre albo sam używał/używa i jest zadowolony. Szkoda, ze wcześniej o nich nie pomyślałem, no ale co zrobić. Lepiej późno niż później :)
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel