Opel Astra G 1.6 16v, check engine

Opel Astra G 1.6 16v, check engine

05 Paź 2017, 08:49

Witam, podłączyłem moja astre do komputera i wyskakują mi ciagle te same błędy, nawet po usunięciu
P0420
P0607
Powie mi ktoś jak się z tym uporać jak naprawić
Miki101
Obserwowany

Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6 16v
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Opel Astra G 1.6 16v, check engine

06 Paź 2017, 13:04

Miki101 napisał(a):podłączyłem moja astre do komputera i wyskakują mi ciagle te same błędy, nawet po usunięciu
A jak usunąłeś te błędy? Samo wykasowanie nic nie da jak nie naprawisz tego co jest popsute i powoduje błąd.

Błąd P0420 - wydajność systemu katalitycznego poniżej wymaganej wartości prawdopodobnie katalizator do wymiany. Stracił swoją sprawność i nie dopala tak jak powinien.

Błąd P0607 - problem ze sterownikiem silnika. Problem dotyczy modułu ECU. Trzeba sprawdzić masę sterownika czasem to jej problem lub problem za niskiego napięcia też może go powodować.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka
    Brytyjski oddział jednej z wiodących marek zaprosił swoich klientów do przeprowadzenia szeroko zakrojonego testu samochodów hybrydowych. Okazało się, że samochody hybrydowe poruszały się na samym silniku elektrycznym ...
    SKODA Yeti Adventure - wersja limitowana SKODA Yeti Adventure - wersja limitowana
    SKODA wprowadziła na rynek limitowaną wersję modelu Yeti – Adventure. Samochód bazuje na wariancie Ambition i dostępny jest ze wszystkimi silnikami. Model Yeti Adventure to kontynuacja oferty wersji specjalnych, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI