Opel corsa b prawdopodobnie nie ładuje na niskich obrotach

16 Sty 2010, 13:11

witam mam taki problem w moim oplu corsie b 1.4 po odpalaniu chodził z 10 min i momentalnie zgasł próbuje go odpalić a tam nic zero reakcji przygasają tylko kontrolki nie wiedziałem co jest więc naładowałem akumulator odpalił i znów po paru minutach zgasł ale siedziałem w samochodzie i paczyłem co się dzieje jak jest odpalony i na niskich obrotach zaczęły przygasać kontrolki to dodałem gazu i wszystko wróciło do normy co to morze być tak jakby na niskich obrotach nie ładował czy to możliwe
Ostatnio edytowany przez tobiasz_21, 16 Sty 2010, 14:53, edytowano w sumie 1 raz
tobiasz_21
tobiasz_21
Nowicjusz
 
Posty: 14
  • 16 Sty 2010, 14:53

    Zwarcie w instalacji sprawdz szczególnie kabel gruby od rozrusznika czy nie zwiera z masa. ja naładujesz aku i wsadzisz do auta i nie zapalisz to tez padnie?
    Kiler_kg
    Nowicjusz
     
    Posty: 43
    Miejscowość: Kołobrzeg
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      5 zasad bezpiecznego wyprzedzania
      Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi wyjazdy w dłuższe trasy. Szczególnie w takich warunkach kierowcom przydaje się umiejętność prawidłowego wyprzedzania. O czym należy pamiętać? Wyprzedzanie to manewr, który ...
      [2018] Peugeot 508
      Peugeot pokazał swoje najnowsze dziecko - 508. Po bezpłciowym poprzedniku w końcu mamy dawkę zadziorności. Nie wiem jak Wam ale mi bardzo podoba się kokpit mimo, że nie jestem fanem dotykowych ekranów oraz piękny tył. ...