Opel zafira 1,6 16v przerywa podczas jazdy

Opel zafira 1,6 16v przerywa podczas jazdy

25 Wrz 2012, 22:04

Witam
Mam problem z moim oplem który przerywa podczas jazdy do przodu a do tyłu normalnie cofa oraz na postoju ładnie wchodzi na obroty i niestety nie wiem co może być grane.Sprawdzałem zawór egr który działa bez zarzutów oraz sondę lambde.Najlepsze jest to że gdy podniosłem auto na podnośniku i próbowałem jechać w powietrzu to nic nie przerywało i nie zamulało.Proszę o pomoc.
MATEUSZ24
Obserwowany

Auto: VW
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania
    SKODA Octavia to najważniejszy z modeli marki, który wciąż bije rekordy popularności i jest najchętniej kupowanym modelem od 2009 roku w Polsce. Debiut trzeciej generacji tego auta stanowi wielkie wydarzenie dla całej ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50