OSZUST Z PACZKOWA!

11 Mar 2014, 19:18

Przestrzegam wszystkich przed tymi OSZUSTAMI!
Kupiłam auto w tym komisie, bardzo potrzebowałam auto "na już", a że oni akurat mieli to, które chciałam kupić (Honda Jazz) to zdecydowałam się, bo po ogólnej ocenie wypadło ok. Niestety nie miałam ze sobą specjalistów, którzy mogli mi pomóc w ocenie, byłam z ojcem koleżanki, który zerknął jedynie na tzw stan ogólny, al też mechanikiem go nie można nazwać.
No i wszystkie brudy i syfy tego "auta- super stan, tylko wsiadać i jechać!" zaczęły wychodzić już po wyjechaniu z samego komisu! Dodam tylko, że podczas prezentacji samochodu jak i całego przebiegu transakcji Panowie właściciele wszyscy trzej byli niezwykle zaangażowani, pomocni, mili, wręcz do rany przyłóż!!!
Może żeby nie rozpisywać się za bardzo, bo naprawdę mogłabym napisać opowiadanie o tym TRAGICZNYM miejscu, po prostu wypiszę co było nie tak w moim aucie:
a) zepsuty immobilizer w kluczu + brak drugiego klucza w komplecie (do dziś czekam na obiecany klucz od właściecielki)
b) butla gazowa bez papierów, nie dopuszczona przez TDT do użytku
c) założone najtańsze, najgorsze klocki na zjechane totalnie tarcze (oczywiście tysiąc jestem w plecy...)
d)opróżnili samochód z alusów letnich i jeszcze próbowali mi je wcisnąć za UWAGA! okazyjną cenę!!!!
e) nie nabita klimatyzacja (jeszcze jej nie zdążyłam ruszyć, bo już mnie finansowo rujnuje to auto, ale domyślam się, że pewnie jest jakiś problem głębszy z tą klimą, bo co nie tknę żeby sprawdzić to okazuje się totalnie do wymiany)
f) właściciel "przycina" sobie cenę na FV, bez pytania zaniża wartość samochodu na papierze, a oczywiście wszystkie formalności są "na gębę" i gotówkowo, żeby nigdzie nie było śladu transakcji - nawet o połowę, wciska papiery zapakowane, a jak chce się je przejrzeć to nagle mu się spieszy i robi tak, żeby klient zobaczył po fakcie ten dokument.
Dodam na koniec, że Ci wszyscy właścicielo-pracownicy są chamami, prostakami i nie wiem co jeszcze do kwadratu!
OSTRZEGAM!!
mekashimo
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 09 04 2010
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: honda
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

16 Lip 2016, 19:46

Witam. Rowniez ostrzegam przed firmą AUTO HANDEL DAFI. Zdjecia w ogłoszeniu nie były atentyczne . Tablice rejestracyjne nie zgadzaly sie z tymi ze zdjec. Nieudolnie zamaskowana reklama na drzwiach,ktore rowniez musialy byc od innego auta,opis samochodu wogole nie zgadzał sie. Bardzo duze i widoczne przypalenia od papierosow na tapicerce. Brak plastikow maskujacych w samochodzie. Żle spasowane elementy karoseri,mimo,ze auto miało byc nie bite. JEdnak widac gołym okiem ze byl uszkodzony co stwierdzil mechanik i lakiernik ,ktory z nami pojechał zobaczyc auto. Własciciel bardzo nie przyjemny, a samochod swiezo myty w srodku co przyczynilo sie do zapachu strasznej wilgoci,czego nawet nie probowal ukryc. Ogolnie zmarnowany czas i pieniadze na dojazd. Nikomu nie polecam.
bonifacy000
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 14 03 1993
Auto: hyundai

16 Lis 2017, 13:27

Witam serdecznie.... chwiałbym uprzedzić przed tą firmą auta przez nich sprowadzone sprawdzajcie na autodna i tam pokazuje ile oni rejstrują przebiegi pojazdów po sprowadzeniu przekręcają przebiegi toyota kupiona u nich którą kupiłem jest przekręcona o 100tys km. jezeli ktos chce sprawdzic prodze o kontakt posle raport ktory pokaze co robia... [email widoczny po zalogowaniu]

niepolecam firmy....
roha84
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 29 12 1984
Przebieg/rok: 34tys. km
Auto: toyota auris hybrid
Silnik: 1.8
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [C] Cruze 1,8 / Elantra V 1,6 / 3 II 2,0 / Fluence 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy około 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Cruze 1,8 - 141KM - Hyundai ...
    Hyundai i20 z instalacją LPG BRC Sequent 24.11
    Hyundai i20 z instalacją gazową utrzymuje 5-letnią potrójną gwarancję bez limitu kilometrów. Hyundai Motor Poland wprowadził do sprzedaży model i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny ...