OSZUST Z PACZKOWA!

21 Lis 2011, 14:02

Witam,
ostrzegam przed kupowaniem aut od Pana z Paczkowa. Byłem u niego zobaczyć Ibizę i okazała się katastrofą. W ogłoszeniu napisane jest że stan idealny ale to kłamstwo! Prawda jest taka, że auto ma wiele wad ukrytych:
1. Oszukana książka serwisowa- tylko 1 wpis i to w dodatku błędny podczas gdy w bazie Seata są 4 wpisy
2. Cieknący płyn hamulcowy
3. Pordzewiała rura wydechowa
4. Źle spasowane elementy karoserii
itp.
Straciłem pieniądze na paliwo i badanie w stacji diagnostycznej, właściciel auta skwitował całą sytuacje krótko: "znajdzie się laik który nie będzie się znał i kupi nawet za 32000pln"
numer VIN felernego auta: VSSZZZ6JZAR010488
numer tel oszusta:602336985
dyscan
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

21 Lis 2011, 20:57

Teraz to samo auto co jeszcze 2 dni temu było powypadkowe sprzedaje jako bezwypadkowe i dziwnym trafem ma przejechane 500km mniej- trzeba nie mieć wstydu żeby kręcić licznik o 500km :lol:
treść ogłoszenie zakrawa o kpinę...w ogłoszeniu podane jest że rejestracja 09/2009, a tymczasem w bazie SEATA widniej data 07-07-2009, zgodnie z informacjami serwisu stan licznika na dzień 29-10-2011 to 19371km-> jest to wpis przy okazji błędu ABS po stłuczce!

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
numer ogłoszenia: C21814547
ostrzegam przed kupnem tego auta z tego komisu:
AXEL-SAMOCHODY-MOTORY-ŁODZIE
OTMUCHóW
48-370 PACZKóW- woj. opolskietel.: +48 728 266557
+48 530-782-839
dyscan
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

05 Gru 2011, 15:46

Kupiłem tą Ibizę.Po wizycie w serwisie okazało się że był naprawiany ABS w aso Seat Nysa(żadnych wycieków).Lakierowane maska i błotnik o czym przed kupnem poinformował mnie sprzedający oraz faktycznie pordzewiały ostatni tłumik ale na to chyba nikt nie ma wpływu,wystarczy zaparkować kilka razy na trawie.Przebieg się zgadza chociaż brakuje jednego wpisu pomiędzy przeglądami ale poprzedni właściciel mógł nie mieć przy sobie książki będąc w aso.Wydaje mi się że jeżeli ktoś podaje nr.VIN auta to po to żeby sobie sprawdzić w serwisie stan licznika.Jeżeli potwierdzają to w aso to chyba w pożądku.Ja z zakupu jestem zadowolony.Zapomniałem dodać o tym cofnięciu 500km licznika.To raczej czyjś błąd bo z tego co wiem cofa się tysiące a nie setki kilometrów.Myślę że nie kupił pan tego auta z całkiem innych powodów.Pozdrawiam
as72
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

12 Gru 2012, 15:42

Witam - znam Pana o ktorym mowa osobiscie. Jako handlujący nie jedno auto od niego wziołem , z kazdym przed sprzedazą wyladowałem z racji woli kupujacego na serwisie , pełen program sprawdzajcy i wszystko w porzadku ! Kazde prawie auto widze jak trafi do Polski nigdy nie widziałem tam jakiegos strasznie poczaskanego samochodu , a te co stoją są tzw. dawcami czesci .
Znam też i wspomniana tu historię . Ten co napisał tego posta nie do konca pisze prawdę . Bowiem ów samochód chciał kupić tylko cene jaką zaproponował z racji zardzewiałego tłumika ktory to notabene do wymiany bedzie za 2 a moze i 3 lata, dopiero zwaliła sprzedawce z nóg.Kupujacy był niemiły , przemądrzały i wszystko lepiej wiedzacy . Reszta jego wpisu to też napisane specjalnie dla zdyskredytowania sprzedawcy . Bowiem kupujacy dokładnie wiedział co w aucie było robione , i nic sie nie zmieniło ! a wspomniane cofniecie licznika to bzdura ! w ogłoszeniu było zle podane , bo nikomu do głowy nie przyszło , ze jak sie pomyli to ktos to wezmie jako pewnik i wazniejszą rzecz niz z natury :) :lol: Innymi słowy tego posta nalezy traktować jako bełkot idioty , albo kogoś kogo przerosła forma. Z racji iż jestem handlarzem post ten na pewno bedzie odbierany krótko piszac - źle . Jestem jednak w stanie podac telefony do ludzi którzy jezdza samochodami od sprzedawcy i sa zadowoleni . W tym celu kontakt na meila [email widoczny po zalogowaniu]/
pozdrawiam
bodo11
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 07 06 1982
Auto: mercedes

07 Sty 2013, 21:21

Witam WSZYSTKICH, a wiec po pierwsze PAN NOWICJUSZ MA RACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!A PAN "BODO "TO CHYBA WŁASCICIEL KOMISU TYLKO NIE WIEM KTORY BO JEST ICH TRZECH I JAK SIE PYTA O WŁASCICIELA TO WSZYSCY SA TYLKO PRACOWNIKAMI .Panie bodo prosze uwazac co Pan wypisuje staje PAN murem za oszustami. Mnie tez tam perfidnie oszukano COFNIETE LICZNIKI DOJECHANE AUTA NIBY BEZWPADKOWE A LAKIEROWANE TO TAM NORMA .Zarabiamy pieniadze bardzo ciezko nie dajmy sie oszukac ,JA POSIADAM WSZYSTKIE DOWODY NA OSZUSTWO ZDJECIA LICZNIKA Z COFNIETYM LICZNIKIEM BADANIE LAKIERU SWIADKOW ITD,JESTEM TAK SADZE OSOBA SPOKOJNA I OPANOWANA I NIE ZACHOWYWAŁEM SIE BUTNIE TZN.NIE CWANIAKOWAŁEM -ONI NATOMIAST PRZED KUPNEM AUTA DO RANY PRZYŁOZ PO DOJSCIU DO SZUSTWA BYLI BARDZO NIE MILI ZWŁASZCZA SZEF,-TE AUTO U NICH DALEJ STOI NA PLACU PODAM DANE TEGO AUTA U INNYCH TEZ SA COFANE LICZNIKI -JUTRO SIADAM PRZY KOMPIE I NAPSZE NA WSZYSTKICH PORTALACH MOTORYZACYJNYCH JACY TO OSZUSCI DOKLADNIEJ NIE KUPUJCIE U ALEX AUTO-HANDEL
WELTE
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: audi a6

07 Sty 2013, 21:24

MAJAC NA MYSLI NOWICJUSZA MYSLAŁEM O" DYSCANIE"
WELTE
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: audi a6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dacia Logan MCV
    Model słynący z atrakcyjnej ceny w stosunku do oferowanej przestronności wnętrza, wysokiej niezawodności i praktyczności, zyskał nowy design, nowe osiągi oraz silniki. Nowy Logan MCV – 5-miejscowe kombi – jest ...
    Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...

07 Sty 2013, 21:26

NOWICJUSZ= DYSCAN JEGO MIAŁEM NA MYSLI PISZAC NOWICJUSZ
WELTE
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: audi a6

07 Sty 2013, 21:31

BODO 11 JESLI MASZ OCHOTE NA DYSKUSJE NA TEMAT TWOICH KOLEGOW OSZUSTOW JESTEM OTWARTY I BARDZO CHETNY TYLKO NIE MEILEM ALE TUTAJ NA PORTALU ,MYSLE ZE JESTES JEDNYM Z WŁASCICIELI TEGO GRAJDOŁKA A JESLI NIE TO PISZAC TAKIE GŁUPOTY DOBRZE ICH ZNASZ A WIEC WIESZ ZE "KRECA LODY" I JESTES NIE LEPSZY OD NICH A WIEC ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
WELTE
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: audi a6

08 Sty 2013, 15:36

kretynie jezeli dopisujesz sie do tematu to zważ co piszesz , tutaj nie ma mowy o zadnej podanej przez ciebie firmie "alex" TYLKO MOWA o konkretnej osobie ktora ma podany numer telefonu , wiec przeproś i zamilcz . Jestem nie zależnym handlarzem , nie mam komisu , a zajmujes sie tym od 1994 roku znam sie na rzeczy ! Jak piszę, ze wspomniana osoba ma ładne samochody to tak jest .... Przerobiłem przez te lata całe Drezdenko , całe żary , żagan , strzelce krajenskie , chodzież itd . wielu sie wykruczyło z racji robienia mnie w balona , pozostało niewielu ! w tym wspominany tutaj handlarz . Z kazdym autem i tak jadę na serwis i jakos sprzedaje i reklamacji nie mam, a jak chcesz głąbie samochód niemalowany wcale to zapierdalaj do fabryki , a i tam sprzedaja ci malowany x drugi :)
Problem wasz polega na tym , ze wielu z kupców by wlasne g...o spod siebie zjadło . Dlaczego szukacie w dobrych cenach samochodów ? dlaczego nie jedzie zaden z was po to najdrozsze na ogłoszeniach ? kazdy chce od dziadka , z małym przebiegiem , garazowane , nigdzie nie malowane , tak jak by to stanowiło jakis probelm ! Jaki cofany licznik ? samochód kazdy jest z lat 2009 1011 z ksiazka serwisową , wiec gdzie tu chesz cos cofać . nie chce mi sie pioerdołami gadac odpisac musiałem bo jeszcze ktos wejdzie , przeczyta i uwierzy w te brednie .
jestes głąb ! jak bys nie był kupił bys samochód porzadny ,a teraz zal ci dupe sciska z, e cie ktos w balona zrobił , trzeba było zapłacic za samochód porzadne pieniadze to i miał bys porzadny samochód .
bodo11
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 07 06 1982
Auto: mercedes

08 Sty 2013, 18:24

Panie Bodo chyba skonczył PAN podstawowke sadzac po słownictwie ,ktorym operujesz. Widocznie musiałem Cie troche zdenerwowac .Przykro mi ze tak o mnie piszesz i okreslasz mnie tak wulgarnymi słowami ale coz widocznie tak musi byc ,a wiec: W NASZYM cudownym kraju ciezko jest zarobic pieniadze ,NIE WIEM CZY WIESZ POLIGLOTO ALE NIEKTORE MATKI ODDAJA DZIECI DO SZPITALA BO NIE MAJA 10ZŁ NA ANTYBIOTYK ,ale przeciez TY musisz wszystko wiedziec jestes taki swiatowy i wykonczyłes połowe konkurencji albo prawie wszystkich,WIELU HANDLARZY ZERUJE NA NIEWIEDZY KUPUJACEGO ,CIEZKO ZYJE SIE W POLSCE ZŁOTOWKE TRZEBA OBRACAC 2 RAZY ZANIM JA SIE WYDA ale HANDLARZYNA PRZEKRECI CIE BEZ MRUGNIECIA OKA . JA kupiłem auto za 40 tys Panie bodo czy to mało czy duzo za subaru forester nie wiem auto sprawdziłem w serwisie nic nie krecone (licznik) suchutkie,nie bite .Pieniadze mam i bede miał ,humor mam dobry w sumie Twoje wypociny w poscie powyzej ROZBAWIŁY MNIE .ZYCZE CI WIELU SPRZEDANYCH AUT I MOZE SKORZYSTAJ Z KURSU POLSZCZYZNY ZAPISZ SIE GDZIES WIEM ZE W POSREDNIAKU DOFINANSOWUJA DOSZKALANIE ZAWODOWE ALBO ZMIEN CAŁKIEM BRANZE ,BO KONTAKT Z KLIENTEM MASZ WIDZE MIERNY ,WIDOCZNIE WYPALIŁES SIE WYKANCZAJAC KONKURENCJE .COZ JA PONOWNIE OSTRZEGAM PRZED KOMISEM ---ALEX -DROGA 46 KOLO OTMUCHOWATEL.728266557 530782839 PROSZE SPRAWDZAC KAZDE AUTO KUPYWANE U NICH POZDRAWIAM WSZYSTKICH
WELTE
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: audi a6

08 Sty 2013, 18:44

Oboje państwo jesteście śmieszni. Słowo przeciwko słowu, żadnych dowodów od żadnej ze stron.
Jeśli się kogoś o coś oskarża, to trzeba mieć namacalny dowód. A tu takowych nie ma. Wiec panie WELTER proszę być bardziej powściągliwym. I tak, zaimponowałeś mi tymi czterdziestoma tysiącami i tym Subaru Foresterem.
Do pana handlarza też mam niemiłe słowo: Tak jak WELTER wspomniał, wydaje się pan byc strasznie nieuprzejmy. Do klientów też sie pan zwraca 'Idioto' ? Skoro tak cie cieszy niszczenie i bankructwo konkurencji, to może przerzuć się na jakieś derby, gdzie to jeszcze wchodzi w granice dobrego smaku. Bo określanie swoich 'kolegów po fachu' w takim sensie nie jest na miejscu.

Tak, zwyzywajcie mnie za to, że piszę prawdę. Czekam.
Xyoz
Początkujący
 
Posty: 80
Prawo jazdy: 22 12 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo
Silnik: 1.6 101km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Sty 2013, 21:00

dowody mam namacalne ,prawdziwe bardzo porazajace XYO ,w postaci przekrecanego licznika powypadkowego auta itd, NIE CHCIAŁEM SIE CHWALIC MOIM ZAKUPEM ALE TRUDNO TAK WYSZŁO Z MOJEJ WYPOWIEDZI ,ZAMIAR MIAŁEM CAŁKIEM INNY.MOZE TE AUTO JUZ KTOS KUPIŁ Z TEGO KOMISU NIE CHCE PODAWAC VINU auta NIECH NABYWCA SPI SPOKOJNIE CZASAMI WARTO NIE WIEDZIEC JAKIE GOWNO SIE KUPIŁO POPROSTU CZASAMI MA KTOS ZLY DZIEN I NAPALI SIE ZBYTNIO NA AUTO.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
WELTE
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: audi a6

08 Sty 2013, 23:02

Mogę i pisać poprawną polszczyzną, nie ma dla mnie problemu. Sęk w tym, ze jak się chce komuś wytknąć niepoprawność w pisowni, należało by samemu napisać coś w miarę ładnie i składne, a co tu mamy ? :lol:
Więc nie sil się chłopino na krytykę mej osoby, póki jesteś o szczebel niżej.
Ja żadnej konkurencji nie "przerobiłem", pisałem o czymś innym, ale i tu widzę macie problem z rozumieniem tekstu pisanego.
Kiedyś odbierałem samochody od handlarzy z wymienionych miast, ale oszukiwali , wiec przestałem - to miałem na myśli, i to wynika z mego zdania.
Dowody masz ? psinco masz, jak byś je miał oddał byś sprawę do sądu jak każdy NORMALNY ktoś robi. Ty jednak wolisz szczekać, ujadać jak wściekły pies któremu na ogon ktoś stanął .
Za wiele mam do czynienia z przerostami formy nad treścią, by nie mieć świadomości, ze idiotów wielu.
TAK ! jak ludzi nazywam po imieniu :naughty:
na szczęście to mniejszość . :ok:
bodo11
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 07 06 1982
Auto: mercedes

09 Sty 2013, 00:04

Wypraszam sobie, niestety posiadłem umiejętność czytania ze zrozumieniem. Twój tekst można rozumieć jednak dwojako.
Xyoz
Początkujący
 
Posty: 80
Prawo jazdy: 22 12 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo
Silnik: 1.6 101km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

09 Sty 2013, 15:14

Skoro tak - to trzeba bylo zapytać czy prawidłowo zrozumiałeś ,a nie czynić założenia :D
bodo11
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 07 06 1982
Auto: mercedes