Peiying PY-8118U - jakie karty pamięci obsługuje?

Peiying PY-8118U - jakie karty pamięci obsługuje?

08 Paź 2012, 15:25

Witam Wszystkich.

Ostatnio dostałem od znajomego radyjko Peiying PY-8118U (wersja bez DVD), który sobie zamontowałem w swoim autku. Wszystko fajnie śmiga itp. ale mam takie jedno pytanko: jakie karty pamięci obsługuje to radyjko i jakiej maksymalnie pojemności?? Może ktoś z forumowiczów ma takie radyjko i wie coś o nim. W internecie znalazłem niby informacje że obsługuje karty SD/MMC do 4GB, ale chciałbym wiedzieć czy karty SDHC też są obsługiwane? Nie chcę kupować karty SDHC, która jest notabene tańsza niż zwykła SD i chcę mieć pewność co do obsługi kart zanim takową nabędę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
Sados
Obserwowany

Auto: Seat Cordoba 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Peiying PY-8118U - jakie karty pamięci obsługuje?

11 Paź 2012, 15:33

OK w związku z tym, że nikt nie kwapił się odpowiedzieć na mój problem sam postanowiłem zaryzykować i kupiłem sobie kartę SD (nie SDHC) 4GB i o dziwo zatrybiła w moim radyjku. Wcześniej próbowałem włożyć też kartę SD ale 512MB (jakaś stara z aparatu) i też działała a potem włożyłem kartę 4GB SDHC i tej już nie widział. Tak więc z tego wynika że ten model obsługuje tylko i wyłącznie zwykłe karciochy SD do 4GB (powyżej 4GB są już tylko karty SDHC - taka dygresja dla niewtajemniczonych).

Pozdrówki i można zamknąć temacik
Sados
Obserwowany

Auto: Seat Cordoba 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...
    Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa? Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa?
    Akumulator jest, w najprostszy sposób ujmując chemicznym źródłem i jednym z dwóch źródeł prądu w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym. Drugim jest alternator lub prądnica (w wypadku starszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Garbus, tył, żółty
      Samochody do Wrak Race
      dystrybutor "cadillac"
      Land Rover Defender 90 - zdjęcie 6