Renault Scenic (Nowe radio: Sonichi S7000-DVD, Kabel ISO)

Renault Scenic (Nowe radio: Sonichi S7000-DVD, Kabel ISO)

16 Paź 2012, 22:09

Witam wszystkich, mam oryginalne radio z Renault Scenic i chciałem je zamienić na Sonichi S7000-DVD i tu pojawia się problem ponieważ w samochodzie są inne kable i w tym nowym radiu są inne wejścia, i chciałbym się dowiedzieć jak te kable (ISO) się nazywają ponieważ chciałem kupić je na internecie, z góry dziękuje.

Mój samochód to:
Renault Scenic
1.6 16V
2000 rok
Automat
renoscenik
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Renault Scenic
Silnik: 1.6 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...
    [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9 [VAN-C] Xsara Picasso 1,6 / C-Max I 1,8 / Zafira B 1,9 / Scenic II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy minivan - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xsara Picasso 1,6 HDi - 109KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 350Z, silnik
      Mercedes S klasa, przezentacja, dziewczyny
      Formuła - Elite Circle
      VERVA Street Racing 2010