Pełny remont, a koszta i gdzie.

17 Kwi 2014, 20:18

Cześć, nie wiem czy to dobry dział, ale pisze tutaj.
Właśnie zostałem posiadaczem Fiata 126p Bis, którego przekazał mi dziadek. Samochód ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną, był to pierwszy samochód którym jeździłem. Chce go odbudować, ale nie bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać. Mało jest rzeczy które mogę zrobić przy nim sam, głównie kosmetyczne, a sam pojazd jest raczej w nieciekawym stanie. Gdzie go oddać, żeby mi wymienili co trzeba (oczywiście nowe części) i zrobili coś z tą rdzą, bo bez tego nie mogę go wysłać do lakiernika.
Wieczny
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Fiat 126p Bis
  • 17 Kwi 2014, 20:50

    Wieczny napisał(a):Gdzie go oddać, żeby mi wymienili co trzeba (oczywiście nowe części) i zrobili coś z tą rdzą,
    Blacharz, mechanik. Jesteś anonimowy co miejsca zamieszkania więc nie ma kogo polecić.
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4728
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

    17 Kwi 2014, 22:03

    Szukam czegoś w okolicach Rybnika. Byle nie za daleko, bo mój wehikuł nie dojedzie i trzeba będzie na lawecie.
    Wieczny
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Auto: Fiat 126p Bis

    18 Kwi 2014, 12:26

    Wieczny napisał(a):Szukam czegoś w okolicach Rybnika


    Za daleko ode mnie.
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4728
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

    18 Kwi 2014, 16:17

    Mam jeszcze jedno pytanie. Kolega ma podobnego Maluszka, tylko że nie w Bisie i ma na niego trochę inny pomysł. Chce go obniżyć i koła w lekki negatyw. Kto się takim czymś zajmuje? Bo pierwszy-lepszy mechanik tego nie zrobi.
    Wieczny
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Auto: Fiat 126p Bis