Peugeot 206

peugeot 206

07 Kwi 2018, 11:23

Mam problem z peugotem 206 1.1 silnik z gazem z roku 2002 samochod na zimnym odpala i gasnie, skacze na obrotach wymienione w samochodze bylo sonda lambda, czujniki ,cewka sprawdzony kolektor przepustnica .. Mechanicy tak stwierdzili ze to jest przyczyna ... wczoraj kupiłem nowy silniczek krokowy megneti marelli i to samo na zimnym gasnie a jak sie rozgrzeje to jest wszystko ok co moze byc przyczyna pomocy ?
alan12
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 01 2005
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: peugot 206
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2002

Re: peugeot 206

07 Kwi 2018, 21:04

Zaglądał ktoś do świec, jak wyglądają? kiedy były wymieniane? Wywala jakieś błędy na komputerze?
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja
    Naprawa podsufitki w samochodzie wymaga od nas trochę pracy i myślę że większość osób wiedząc jak to zrobić poradziła by sobie z takim problemem. Opiszę jak naprawić podsufitkę od której zaczyna odpadać materiał ...
    Grill Lexusa LS 500 to ręczna robota mistrzów takumi Grill Lexusa LS 500 to ręczna robota mistrzów takumi
    Stworzenie charakterystycznego grilla w kształcie klepsydry dla nowego Lexusa LS nie byłoby możliwe bez precyzji rąk wyjątkowych rzemieślników, którzy przekształcili produkt maszyny w dzieło sztuki. Wzór ...

•  
    • Chevrolet Bel Air 1954 roku
      Środki, zabezpieczenia przeciwko manipulacji prędkościomierza w BMW
      Dacia Duster II, wnętrze
      Riders Wojna Północ-Południe 2011