Peugeot 206

peugeot 206

07 Kwi 2018, 11:23

Mam problem z peugotem 206 1.1 silnik z gazem z roku 2002 samochod na zimnym odpala i gasnie, skacze na obrotach wymienione w samochodze bylo sonda lambda, czujniki ,cewka sprawdzony kolektor przepustnica .. Mechanicy tak stwierdzili ze to jest przyczyna ... wczoraj kupiłem nowy silniczek krokowy megneti marelli i to samo na zimnym gasnie a jak sie rozgrzeje to jest wszystko ok co moze byc przyczyna pomocy ?
alan12
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 01 2005
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: peugot 206
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2002

Re: peugeot 206

07 Kwi 2018, 21:04

Zaglądał ktoś do świec, jak wyglądają? kiedy były wymieniane? Wywala jakieś błędy na komputerze?
gruber99
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Auto: Suzuki Baleno, Vw Passat B4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika
    Po trzech dniach wsiadam przekręcam kluczyk i rozrusznik z trudem zrobił może jeden obrót. Było to dla mnie dziwne dlatego że akumulator wcześniej nie sprawiał problemów i nie dawał oznak rozładowanego. Zajrzałem ...
    Volkswagen i Porsche łączą siły Volkswagen i Porsche łączą siły
    Przyspieszony proces integracji umożliwi połączenie działalności związanej z produkcją samochodów już z dniem 1 sierpnia 2012 - Volkswagen Group w pełni przejmuje kontrolę nad działalnością Porsche uzyskując pozostałe ...

•  
    • malowanie5
      Toyota Corolla 1981 rok, wnętrze
      Skoda Octavia I
      Z ulicy na tor - Poznań