Peugeot 206

peugeot 206

07 Kwi 2018, 11:23

Mam problem z peugotem 206 1.1 silnik z gazem z roku 2002 samochod na zimnym odpala i gasnie, skacze na obrotach wymienione w samochodze bylo sonda lambda, czujniki ,cewka sprawdzony kolektor przepustnica .. Mechanicy tak stwierdzili ze to jest przyczyna ... wczoraj kupiłem nowy silniczek krokowy megneti marelli i to samo na zimnym gasnie a jak sie rozgrzeje to jest wszystko ok co moze byc przyczyna pomocy ?
alan12
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 01 2005
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: peugot 206
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2002

Re: peugeot 206

07 Kwi 2018, 21:04

Zaglądał ktoś do świec, jak wyglądają? kiedy były wymieniane? Wywala jakieś błędy na komputerze?
'' Bo ja czuje się maleńki jak robak, ale króla nie widzę większym od Siebie...''
gruber99
Aktywny

Zdjęcia: 0
Auto: Suzuki Baleno, Vw Passat B4
Silnik: 1.3 86 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bez mandatu za brak dokumentów Bez mandatu za brak dokumentów
    Nowela ustawy o Ruchu Drogowym którą podpisał dzisiaj prezydent Andrzej Duda pozwala na jazdę bez dokumentów dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC w formie papierowej. Zmiany wchodzą w życie z dniem 4 czerwca ...
    Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zabytkowy samochód sportowy
      Mazda CX-9, wnętrze auta dla 7 osób
      Motor
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009