Peugeot 407 2.0 benzyna, na co zwrócić uwagę, samochód sprowadzony.

Peugeot 407 2.0 benzyna, na co zwrócić uwagę, samochód sprowadzony.

02 Lip 2018, 11:13

Link: https://www.olx.pl/oferta/peugeot-407-s ... woGC1.html

Witam. W weekend będe jechał oglądać ten samochód. Oczywiście boje się samochodów sprowadzonych. Ogólnie z rozmowy jaką prowadziłem wynika, że nie ma żadnych dodatkowym faktur itp za wymiane rzeczy.
Dostałem informację, że na miejscu jak będę to mamy jechać na stacje kontrolii i wtedy będzie wszystko wiadomo i wtedy dopiero cena do negocjacji. Pytałem jedynie o klimatyzacje to działa.

Pytanie na co zwrócić uwagę, może ktoś już nawet był oglądać ten samochód. Niby to silnik benzynowy 2.0 także większych problemów nie powinno być z nim.

Dziękuję z góry, wszystkie informację będą dla mnie bardzo cenne.
Exilled
Początkujący

Zdjęcia: 4
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryczny Land Cruiser pracuje w kopalni miedzi Elektryczny Land Cruiser pracuje w kopalni miedzi
    Toyota Land Cruiser w wersji elektrycznej już jest – na razie w Australii. Niezniszczalna terenówka Toyoty, bardzo chętnie wykorzystywana w przemyśle ciężkim – w wersji elektrycznej okazała się idealnym ...
    Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie
    To drugi egzemplarz supersamochodu Lexus LFA w Polsce . Pierwszy znalazł swojego entuzjastę w Poznaniu, drugi będzie jeździł w Krakowie. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu, z udziałem przedstawicieli Lexus ...

•  
    • mój pasek
      Toyota Sports 800
      Modele RC zdlanie sterowane, 6
      Pokazy kaskaderskie na quadach