Pierwsze autko do 8000 zł !!!

29 Sty 2010, 14:33

Jak niemasz daleko to ja bym go jechał obejrzeć w realu bo fotki prawdy Ci nie powiedzą
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Lut 2010, 12:10

Nie byłam oglądać bo facet przez telefon tak kręcił że to nie mogła byc prawda.... :wink:
Powiem Wam że nie myślałam że szukanie autka to będzie takie wyzwanie ale już trochę mnie to irytuje pomału :mrgreen:
Ostatnio weszłam na auto centrum i opierając się na ich ocenach dot. awaryjności, spalania i moich widzimisię :wink: stanęło (na dzień dzisiejszy) że najlepszą opcją będzie Rover 200 - jeśli ktoś miał styczność z tymi autami i może coś więcej o nich powiedzieć to proszę o pomoc :roll:
znalazłam dwa egzemplarze, które bardzo mi się podobają - proszę pomóżcie w ocenie :cool:
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Dzięi za pomoc w ocenie :grin:
kala2505
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Wlkp

02 Lut 2010, 16:32

Na dobry egzemplarz musisz uzbroić sie w cierpliwość,czasami auta możesz szukać pół roku a nawet i rok,nie kupuje sie pierwszego lepszego,trzeba szukać szukać i jeszcze raz szukać a wkoncu sie coś znajdzie,każde auto ma nabywce.
Ale wracając do Roverów pierwszy bity przodem raczej napewno (złe spasowanie lamp i lampy wydają sie być nowe),drugi Rover już lepszy ale znowu nie podoba mi sie lewy tył.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Lut 2010, 21:24

Barol :mrgreen: bardzo Ci dziękuję za rady :) też tak myślałam że ten czerwony był bity bo coś mi krzywo trochę było :wink: - widać zaczynam już coś widzieć hehe :mrgreen:
ale chyba zostanę przy tych roverach, podobają mi się te autka także jak będe coś miała na oku to liczę na pomoc :grin:
kala2505
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Wlkp

02 Lut 2010, 22:02

To ja coś dodam :wink:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
ten drugi pochodzi z Włoch więc śniegu nie widział,dopiero po przyjeżdzie do Polski więc rudej nie powinno być.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus RX L 450h - test spalania
    Ten bogato wyposażony, luksusowy SUV imponuje niskim zużyciem paliwa. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że testom poddano największego SUV-a w gamie japońskiej marki na europejskim rynku – do tego w dłuższej i wyższej ...