Pierwsze auto do 7000

01 Wrz 2013, 14:23

Witam niedawno zdałem prawko i chcę kupić jakieś auto, do wydania mam max 7000. Chcę jakieś nieduże, fajne autko 2 drzwiowe . Podoba mi się Audi A3 tylko nie wiem czy za ta cenę sie kupi coś dobrego bo nie ma ich za dużo w ogłoszeniach, przeglądam też Honde Civic VI. Czekam na Wasze propozycje podbnych aut wiecie już chyba o jakie mniej więcej mi chodzi, tylko nie podajcie Golfów bo nie chcę za dużo ich. Z góry dzięki za pomoc ;)
bungar
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Nie mam

01 Wrz 2013, 15:12

No racja A3 nie w tym budżecie ale Civic VI jak najbardziej. Z innych aut to może Fiat Bravo?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Wrz 2013, 15:14

Też przeglądałem ale nie chcę zbytnio bo rodzice mają Fiata Brava i bardzo podobne bedą ;) A co myślicie o tej Hondzie civic VI dobry samochód , bo ja nie jestem za bardzo rozgarnięty w tych sprawach. ?
bungar
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Nie mam

01 Wrz 2013, 15:23

Tak tylko uważaj na rdze bo strasznie sie lubią,zwłaszcza tylne nadkola i progi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Wrz 2013, 15:42

A moze Astra F. Za 5k kupisz bardzo ładny egzemplarz i zostanie Ci na LPG.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra