Pierwszy Samochód do 10 tyś.

Re: Pierwszy Samochód do 10 tyś.

12 Lut 2013, 15:23

No o Tobie mowa :mrgreen: no sorry całymi dniami nie siedze bo mimo że aktualnie nie pracuje to mam inne zajecia :) ale wracając do tematu to nie dawało mi to spokoju i troche sie zorientowałem w temacie,otóż chodzi mi o dostępność części,popytałem w ASO Fiata i dowiedziałem sie że z oryginalnym częściami może być problem ale do zamienników mają bezprolemowy dostęp tak więc nie powinno być prolemów z serwisem nawet w ASO Fiata.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

12 Lut 2013, 18:55

Nie tylko ASO Fiata dysponuje częściami do Rovera. Od zawsze podobały mi się Rovery i zanim kupiłem skrupulatnie przejrzałem rynek jak to jest z naprawą i dostępnością części. Zawsze słyszałem, że problemu nie ma poza tym dużo części pasuje od Hondy Civic. Ogólnie są dostępne zamienniki dobrych niemieckich firm, ale i oryginałów nie brakuje. W motoryzacyjnym gdzie pracuje mój znajomy na oryginalne części długo czekać nie muszę, praktycznie prawie wszystko dostępne jest do 3 dni roboczych, ale to zależy także, jaki to sklep, bo wiadomo…- sklep sklepowi nie równy.
fredi
Początkujący

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Rover;25,45,75,MG ZT, Acura TL
Skrzynia biegów: Manualna

12 Lut 2013, 23:23

Jak Japoński to może Mazda :) [link wygasł]
sterngre
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 04 1997
Auto: BMW
Silnik: 2000
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 2008

12 Lut 2013, 23:42

Ładna, ale widać, że styrana kierownica, więc na 100% nie jest to oryginalny przebieg. Tak z 250.000 ma na 100% jak nie więcej. Przy powiększeniu i wyostrzeniu zdjęcia widać, że drążek zmiany biegów też nie wygląda na 129000.
fredi
Początkujący

Auto: Rover;25,45,75,MG ZT, Acura TL
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI