Pierwszy samochód do 4500 zł

Re: Pierwszy samochód do 4500 zł

29 Wrz 2012, 20:27

Podbijam, nadal potrzebuje odpowiedzi na poprzednie pytanie, a głównie nurtuje mnie jak ma się bezawaryjność/a może awaryjność porównując, oraz cena/dostępność części do 3 samochodów Fiat Punto I/Renault Clio I (głównie 1.4 :P)/Daewoo Lanos
Jeżeli nie macie wiedzy o każdym z nich proszę o wyrażenie opinii chociaż o którymś z tych.
Ekterion
Nowicjusz

Auto: Nie mam

30 Wrz 2012, 12:17

Punto I lubi częste drobne usterki ale ceny części są tanie i dostępne w każdym motoryzacyjnym.
Co do Lanosa to zależy jak trafisz,ojciec ma prawie 10lat Lanosa i nie narzeka,ceny części przystępne a dużo części pasuje od Astry I.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

30 Wrz 2012, 15:19

Yhmm, a jak sprawy się mają z Clio I?
I z innej beczki: ile ok. kosztuje sprawdzenie samochodu na stacji z analizą spalin?
Ekterion
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moc zamknięta w żelu Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...
    Ford Fiesta 1,0 EcoBoost o mocy 100 KM Ford Fiesta 1,0 EcoBoost o mocy 100 KM
    Pod maską opisywanej wersji Fiesty znajduje się trzycylindrowa jednostka benzynowa o pojemności jednego litra, która generuje równe 100 KM. Napęd przekazywany jest za pomocą manualnej skrzyni biegów o ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009